MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

minimalizacja?

Dodatki rozszerzające funkcjonalność i schematy wyglądu Mozilli Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Postautor: Ludwik » 19 grudnia 2004, 11:44

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

Anonymous pisze:a czy istnieje coś takiego pod linuxa, chodzi o auroxa 10?

Niektóre menadżery okien, np. Ice WM mają możliwosć minimalizacji dowolnego okna do traya w standardzie.
Ludwik
Moderator
 
Posty: 2908
Z nami od: 10 marca 2003, 10:05

Postautor: Stef » 19 grudnia 2004, 11:52

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; en-US; rv:1.7.5) Gecko/20041111 Firefox/1.0

Jeżeli używasz KDE to możesz umieścić Tb na tacce systemowej (nie wiem jak z
innymi środowiskami graficznymi, ale pewnie też można).
Robi się to tak: PPM na skrócie do Tb > właściwości > zakładka aplikacja >
> ramka start > zaptaszyć Umieść na Tacce systemowej
Ja tak mam.
Pozdrawiam
Stef
Stef
Moderator
 
Posty: 3466
Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05

Aurox 10.0 GNOME

Postautor: ghost » 09 stycznia 2005, 21:21

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

A jak to zrobić w Aurox 10.0 środowisko Gnome? Bardzo tego brakuje :-) Ewentualnie może jest jakieś narzędzie sprawdzające poczte bez potrzebu uruchamiania Thunderbird?
ghost
 
Posty: 4
Z nami od: 16 grudnia 2004, 08:28

Postautor: Stef » 09 stycznia 2005, 23:20

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; en-US; rv:1.7.5) Gecko/20041111 Firefox/1.0

Nie wiem dokładnie ale chyba było podobnie...
Bodajże prawy przycisk na panelu i dodaj notification area (obszar powiadomień), ale
nie ręcze za moją pamięć. :wink:
Musisz poszukać? Może bardziej odpowiednimi miejscami byłyby takie dot. gnoma?

Stef
BTW napisz czy tak (lub inaczej :-?) działa..
Stef
Moderator
 
Posty: 3466
Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05

Postautor: ghost » 10 stycznia 2005, 19:35

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

Na panelu prawym myszy, dodaj do panelu>=internet=>monitor poczty, ale trochę do bani ten monitor. Jak zostawiasz poczte na serwerze, to powiadamia za każdymr azem, że jest poczta, poza tym sprawdza tylko jedno konto. Szkoda, że rozszerzenie do thunderbirda nie dziala, pod windą było super :D
ghost
 
Posty: 4
Z nami od: 16 grudnia 2004, 08:28


Wróć do Rozszerzenia dla Thunderbirda

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: