Podręcznik konfiguracji Thunderbirda i Kuriera
Moderator: Pomocy?!
Maćko
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Win98; pl-PL; rv:1.7.7) Gecko/20050414 Firefox/1.0.3
- Maćko
- Posty: 20
- Z nami od: 17 kwietnia 2005, 09:01
Problem z kontem onetu
Przeglądarka: Opera/7.54 (Windows NT 5.1; U) [pl]
- mike_kilo
nie działający onet
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.7) Gecko/20050414 Firefox/1.0.3
- JDN
TB i konto onetu
Przeglądarka: Opera/7.54 (Windows NT 5.1; U) [pl]
- mike_kilo
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.7) Gecko/20050418 Firefox/1.0.3 (MOOX M2)
http://www.mozillapl.org/forum/about-11 ... lem+onetem
- Kubu$
- Posty: 346
- Z nami od: 18 stycznia 2005, 21:53
- Lokalizacja: DG
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl; rv:1.8b2) Gecko/20050419 Firefox/1.0+
Krawczus pisze:...a z moim o2 wciąż nic...
Dziwne.. zobacz sobie strony:
Konfiguracja Mozilla Thunderbird, Ustawienia opcji Mozilla Thunderbird, Ustawienia kont w Mozilli Thunderbird. Ale chyba coś majstrują przy kontach ponieważ nie Ty jeden masz problemy..
Pozdrawiam
Stef
- Stef
- Moderator
- Posty: 3466
- Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05
Ufff pomogło
Przeglądarka: Opera/7.54 (Windows NT 5.1; U) [pl]
Pozdrawiam
- mike_kilo
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.7) Gecko/20050414 Firefox/1.0.3
Czemu autorzy nie zrobią coś w tym kierunku aby było jak w Outlooku ???
Bo nie chciałbym mieć wyłączonej tej opcji
- Octavia
- Posty: 4
- Z nami od: 07 maja 2005, 16:11
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl; rv:1.8b2) Gecko/20050419 Firefox/1.0+
A w Oe różne rzeczy są dziwnie ponazywane, i tym się lepiej nie sugerować..
Stef
- Stef
- Moderator
- Posty: 3466
- Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl; rv:1.8b2) Gecko/20050419 Firefox/1.0+
A co do Pko to czy możesz rzucić jakimś linkiem do jakiejkolwiek konfiguracji. Swoją drogą jeśli to konto płatne to powinni podać prawdziwe dane potrzebne do logowania a nie jakiś tam tutorial do Oe..
Stef
- Stef
- Moderator
- Posty: 3466
- Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl; rv:1.8b2) Gecko/20050419 Firefox/1.0+
Octavia pisze:Tak ale jak wyłącze uwierzytelnianie to nie moge wysylac wiadomosci![]()
Chyba wróce do OE............
Jakie wyłączone? Wyłączone jedynie "bezpieczne uwierzytelnianie", czyli szyfrowanie dodatkowo hasła. Pod Oe też będzie tak samo! Tyle że oni to błędnie nazwali i tyle, ale dzięki temu (że coś się nazywa tak albo siak) nie będzie bezpieczniej. A hasła i nazwy użytkownika serwer i tak będzie wymagał.
Zostań z nami, głowa do góry!
Stef
- Stef
- Moderator
- Posty: 3466
- Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.7) Gecko/20050414 Firefox/1.0.3
Stef pisze:Octavia pisze:Chyba wróce do OE............
Zostań z nami, głowa do góry!
Stef
Znajdź dla mnie radę....
Wujku dobra rada
http://www.mozillapl.org/forum/post-82429.html#82429
- Gość
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.7) Gecko/20050414 Firefox/1.0.3
Stef pisze:Octavia pisze:Tak ale jak wyłącze uwierzytelnianie to nie moge wysylac wiadomosci![]()
Chyba wróce do OE............
Jakie wyłączone? Wyłączone jedynie "bezpieczne uwierzytelnianie", czyli szyfrowanie dodatkowo hasła. Pod Oe też będzie tak samo! Tyle że oni to błędnie nazwali i tyle, ale dzięki temu (że coś się nazywa tak albo siak) nie będzie bezpieczniej. A hasła i nazwy użytkownika serwer i tak będzie wymagał.
Zostań z nami, głowa do góry!
Stef
Czyli jak ma być gorzej z bezpieczentwem niz w OE to ja dziekuje za taki program.....
- Octavia
- Posty: 4
- Z nami od: 07 maja 2005, 16:11
Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl; rv:1.8b2) Gecko/20050419 Firefox/1.0+
Patrząc tyko na to jedno konto będzie tak samo bezpiecznie!!! To że twórcy programu mieli fantazję nazwać coś tak a nie inaczej wprowadza Ciebie jedynie w błąd nie zmieniając poziomu bezpieczeństwa. Jedyną różnicą jest to że Oe posiada inne błędy i może być przez to niebezpieczny. Więc zostań przy Thunderbirdzie, będzie fajnie
Stef
- Stef
- Moderator
- Posty: 3466
- Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05
Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; Maxthon)
Pozdro Anes[/b]
- Anes
Wróć do Klient poczty Thunderbird
Kto jest online
Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], dexter, Google [Bot]