Ludwik pisze:Wykupiono tylko jedną reklamę Firefoksa w niefachowych pismach.
Dodajmy: reklamę sfinansowaną przez samych fanów Fx, a więc ludzi, którzy już byli przekonani. MoFo naprawdę nie wkłada aż tak wiele wysiłku w promocję Fx - on się sam promuje i promują go fanatyczni wręcz użytkownicy (tak, u nas też jest wielu fanatyków).
A jak czytam, że jednym z elementów upodobnienia Fx+Tb do MS jest przeniesienie Opcji w inne miejsce to mam wrażenie, że zwykły konserwatyzm z was wyłazi. Przecież przyzwyczajenie się do nowego położenia opcji to kwestia 2-3 dni. Powtarzam więc propozycję, która już tu padła - pozbądźcie się uprzedzeń, poużywajcie duetu Fx+Tb przez tydzień-dwa, a POTEM dodawajcie do niego to, czego wam brakuje. W przeciwnym wypadku może was ominąć wiele ficzerów, które są bardzo wygodne, ale INNE, niż w MS.

