MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

znalazlem buga

Tematy specyficzne dla pakietów SeaMonkey oraz Mozilla Suite

Moderator: Pomocy?!

znalazlem buga

Postautor: e404e » 03 sierpnia 2003, 10:37

Przeglądarka: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)

1. w koszu sa smieci -- wiec je wyrzucam
2. i co widze w koszu zniknely listy ale nie zniknely kropki i koperty ( kurier z mozilli 1.5 alfa )

3. w porzednich wersjiach jak robilem empty kosz to znikal caly katalo i ponownie sie pojawial i nie bylo tego buga
e404e
 

Postautor: Gandalf » 03 sierpnia 2003, 12:43

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.5b) Gecko/20030731 Mozilla Firebird/0.6.1

Tak, istnieje ten blad (brak przerysowania pelnego). To blad kosmetyczny, mozesz gpo zglosic w mantis, postaram sie go opisac dokladnie...
Gandalf
 
Posty: 1802
Z nami od: 29 czerwca 2002, 04:37
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Pakiet SeaMonkey i Mozilla Suite

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Baidu [Spider], Bing [Bot], dexter, Google [Bot], Majestic-12 [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: