MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Przechwycenie konta

Forum związane z serwisem Zespołu MozillaPL. Propozycje dotyczące organizacji prezentowanych danych, udostępnianych artykułów, podejmowanych tematów

Moderator: Pomocy?!

Przechwycenie konta

Postautor: leszek » 05 sierpnia 2005, 13:47

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; PL; rv:1.7.10) Gecko/20050716

Napiszę, żeby potem nie było, że celowo to zrobiłem...

Na forum nie mam konta, jednak jako użytkownik Mozzie, dość często tu zaglądam, czasem nawet coś napisze (bez rejestrowania się). I pewnego razu patrzę, a tu jestem zalogowany jako leszek. Nie bawiłem się ciasteczkami, żadnych hakerskich sztuczek nie stosowałem - zwykły przypadek :) Jadyna 'strata' jaka dotknęła to konto to utrata listy nieprzeczytanych wiadomości od chyba 2-3 lat. (Czyli przy okazji odchudziłem ciut bazę danych :) )

Ktoś ma jakieś teorie jak to się mogło stać (że zostałem automatycznie zalogowany na to konto)?

Pozdrawiam,
Mirek

PS: Teraz po wysłaniu tej wiadomości klikam Wyloguj i już więcej nie będę więcej mieszał :D
leszek
 
Posty: 1
Z nami od: 04 stycznia 2002, 23:34
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Adrianer » 08 sierpnia 2005, 07:50

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; de-AT; rv:1.8b4) Gecko/20050727 MultiZilla/1.8.1.0a SeaMonkey/1.0a

Jakis pomcnik googla w przegladaniu stron uzywasz...? Bo o takich przypadkach przy googlu juz slyszano...
Adrianer
Moderator
 
Posty: 1771
Z nami od: 15 maja 2002, 17:37
Lokalizacja: Bern/Switzerland

Postautor: Mirek » 08 sierpnia 2005, 15:28

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; PL; rv:1.7.10) Gecko/20050716

Żadnych dodatków, czyściutka Mozilla 1.7.10 PL + skopiowany plik z ciasteczkami, zakładkami i zapamiętanymi hasłami. A 'goła', bo czeka(łe)m po reinstalce systemu na oficjalną 1.7.11 (ale rozumiem, że można śmiało instalować wersję 'testową' z Twojej strony? - bo jak napisałeś to właśnie ona stanie się oficjalną).
W ogóle żadnych googlebarów, przyspieszaczy i tym podobnych nie używałem i nie używam. Jedno co mi przychodzi do głowy, to że kiedyś się bawiłem rozszerzeniem Add 'N Edit Cookies - ale to tylko do przetestowania własnej strony i edytowałem wyłącznie własne ciasteczka. A drugie to, że korzystałem czasem z proxy icm'u.

Pozdrawiam,
Mirek
Mirek
 


Wróć do Serwis MozillaPL.org

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: