MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Twoja Pomoc Potrzebna

Forum związane z serwisem Zespołu MozillaPL. Propozycje dotyczące organizacji prezentowanych danych, udostępnianych artykułów, podejmowanych tematów

Moderator: Pomocy?!

Postautor: Stef » 15 marca 2006, 16:57

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; GNU/Linux i686; pl-PL; rv:1.8.0.1) Gecko/20060130 SeaMonkey/1.0

Jeżeli ma być na wierzchu to główną stronę (wiki) trzeba chyba przerobić. Kwestia jak to graficznie będzie wyglądać dotychczas mnie nie zajmowała, jednak jak już przy tym jesteśmy to moim skromnym zdaniem fajnie by było gdyby dało się zaakcentować że to wiki jest - żeby miało jakieś wspólne elementy z MDC dla identyfikacji jako część nie tylko MozillaPL.org ale także szerszej dokumentacji.
Czy wuszkiwarka również "wyjeżdża na wierzch"?

Z tą dyskusją to akurat nie myślałem o rozszerzeniach. Chodziło mi o podmienienie zawartości pierwszych postów we wskazanych wątkach zawartoscią wiki w sensie dosłownym - tak żeby zmieniając stronę z rozwiązaniem zmieniać automatycznie pierwszy post. Podstawową zaletą takiego rozwiązania byłoby posiadanie jednej aktualniejszej odpowiedzi - zawsze tej samej, niezależnie czy szukamy odpowiedzi w wiki czy na forum oraz dostepnej z obu miejsc. Tak zamarzyło mi się przy okazji wyciągania wiki na wierzch, jednak skoro piszesz że automatyczne zakładanie wątków trzeba włozyć między bajki to i pewnie z tym trzeba będzie się pożeganć?
Czasami coś napiszę na stef.log
Stef
Moderator

Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05

Postautor: Stef » 17 czerwca 2006, 02:23

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; GNU/Linux i686; pl-PL; rv:1.8.0.2) Gecko/20060405 SeaMonkey/1.0.1

Niedługo będzie można urządzić nową edycję.
Tymczasem wątek zamykam i odklejam.

// Edit:
Nowa edycja jest koordynowana z poziomu wiki i zawiera się w zasadzie w dwóch artykulach: Jak pomagać oraz TODO.
Czasami coś napiszę na stef.log
Stef
Moderator

Z nami od: 16 kwietnia 2004, 11:05

Poprzednia

Wróć do Serwis MozillaPL.org