MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Nowe posty - "oznacz fora jako przeczytane"

Forum związane z serwisem Zespołu MozillaPL. Propozycje dotyczące organizacji prezentowanych danych, udostępnianych artykułów, podejmowanych tematów

Moderator: Pomocy?!

Nowe posty - "oznacz fora jako przeczytane"

Postautor: Leepa » 16 listopada 2009, 10:16

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2b3pre) Gecko/20091114 Namoroka/3.6b3pre

Taka mała prośba:

czy link "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" mógłby się znaleźć na liście nowych postów?
Zdecydowanie poprawiłoby to ergonomię (przynajmniej w moim przypadku :) ) przeglądania forum...

Dla lepszego zobrazowania, porównanie korzystania ze starego i nowego forum (strona główna forum załadowana):
stare forum
1. na koniec strony
2. zaloguj
3. pokaż posty od ostatniej wizyty
4. ŚPM (otwórz w nowej karcie w tle) na każdym poście, który mam zamiar przeczytać
5. zamknij stronę

nowe forum
1. na koniec strony
2. zaloguj
3. przejdź do indeksu witryny (logowanie ok) albo czekaj aż samo przekieruje
4. wyświetl nowe posty
5. ŚPM (otwórz w nowej karcie w tle) na każdym poście, który mam zamiar przeczytać
6. cofnij
7. oznacz wszystkie fora jako przeczytane
8. zamknij stronę

Idealnie by było pozbyć się punktów 3. i 6.
Nie wiem jak by to mogło być z pkt. 3. ale dołożenie odnośnika "oznacz wszystkie fora jako przeczytane" na listę nowych postów raczej nie stanowi jakiegoś większego wyzwania...

Oczywiście nic nie wymagam kategorycznie, to tylko prośba. Jeżeli nie może zostać zrealizowana, przeżyję :D
Leepa
Leepa
 
Posty: 281
Z nami od: 09 grudnia 2004, 09:31
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowe posty - "oznacz fora jako przeczytane"

Postautor: Grzegorz » 16 listopada 2009, 10:30

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.2b2) Gecko/20091108 Firefox/3.6b2

Nie mam nic przeciw, ale do czasu ewentualnego wprowadzenie zmian, polecam zmienić co się da po swojej stronie. U mnie wygląda to tak:

1. Zaloguj za pomocą przycisku SecureLogin lub skryptozakładki, bez przewijania itd.
2. Skryptozakładka prowadząca do nowych postów i kolejna otwierająca je.
3. Na pasku zakładek szybka nawigacja po forum, w tym odnośnik do oznaczania jako przeczytane, nowych postów, i kilku notorycznie powracających.
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33


Wróć do Serwis MozillaPL.org

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: