MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

jak dlugo portal "trzyma" zalogowanie do forum?

Forum związane z serwisem Zespołu MozillaPL. Propozycje dotyczące organizacji prezentowanych danych, udostępnianych artykułów, podejmowanych tematów

Moderator: Pomocy?!

jak dlugo portal "trzyma" zalogowanie do forum?

Postautor: covo » 23 lutego 2016, 16:33

Przeglądarka: Opera/9.80 (Windows NT 5.1) Presto/2.12.388 Version/12.18

do licha, jak dlugo portal "trzyma" zalogowanie do forum? bo z tego co ja doswiadczam od dawna, to tzw "pare momentow", wystarczy pisac np post odpowiadajacy, cos tam kontrolnie zobaczyc na sasiedniej karcie - i nie mozna kontynuowac pisania, bowiem przy wysylce i tak zawrzeszczy "zaloguj sie".
To tak fatalnie dziala?
covo
 
Posty: 1826
Z nami od: 21 maja 2003, 01:02

Odp: jak dlugo portal "trzyma" zalogowanie do forum?

Postautor: covo » 07 września 2016, 21:34

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:48.0) Gecko/20100101 Firefox/48.0

covo pisze:do licha, jak dlugo portal "trzyma" zalogowanie do forum? bo z tego co ja doswiadczam od dawna, to tzw "pare momentow"

jak widac - temat do pasjonujacych nie nalezy...
nadal aktualny. A wersje ff coraz wyzsze...
btw:
na innych forach zero problemu, zalogowanie "trzyma sie" niekiedy po pare dni, a nawet - po zamknieciu/uruchomieniu ff.
covo
 
Posty: 1826
Z nami od: 21 maja 2003, 01:02

Odp: jak dlugo portal "trzyma" zalogowanie do forum?

Postautor: Garu » 21 września 2016, 09:49

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:49.0) Gecko/20100101 Firefox/49.0

Dopóki sam nie usunę ciasteczek - to mam parę miesięcy zalogowania na tym forum i innych, bo w programach do czyszczenia mam albo odznaczone czyszczenie ciasteczek, albo tak, jak w ccleanerze - dodane do zachowania ze stron, gdzie się loguję.
Druga sprawa, to opcje FF, prywatność - akceptowanie ciasteczek - zawsze, przechowywanie ciasteczek - do wygaśnięcia, zaś w C Mania, bezpieczeństwo, prywatność, akceptowanie ciasteczek 90 dni, czyli trzy miesiące jakby.
Moje słowa starzeją się ze mną i prowadzą do ściany.
Garu
 
Posty: 1365
Z nami od: 31 stycznia 2014, 18:55

Odp: jak dlugo portal "trzyma" zalogowanie do forum?

Postautor: covo » 21 września 2016, 10:48

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:48.0) Gecko/20100101 Firefox/48.0

Garu pisze:Dopóki sam nie usunę ciasteczek - to mam parę miesięcy zalogowania na tym forum i innych, bo w programach do czyszczenia mam albo odznaczone czyszczenie ciasteczek, albo tak, jak w ccleanerze - dodane do zachowania ze stron, gdzie się loguję.
Druga sprawa, to opcje FF, prywatność - akceptowanie ciasteczek - zawsze, przechowywanie ciasteczek - do wygaśnięcia, zaś w C Mania, bezpieczeństwo, prywatność, akceptowanie ciasteczek 90 dni, czyli trzy miesiące jakby.

wiem jedno: nie zamykam ff, akceptuje wszelkie ciacha na czas sesji - a logowanie ciagle musze odtwarzac. Co przy innych forach po prostu nie zdarza sie, a wrecz trwa tak dlugo, jak dlugo nie jest zamykany ff.
covo
 
Posty: 1826
Z nami od: 21 maja 2003, 01:02

Odp: jak dlugo portal "trzyma" zalogowanie do forum?

Postautor: Garu » 21 września 2016, 12:01

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:49.0) Gecko/20100101 Firefox/49.0

U mnie kilka miesięcy temu buł problem z tym forum. Ładowala się w nieskończoność i po załadowaniu musiałem się logować.
No, byla draka, bo na inych przeglądarkach też 0 testowalem wirusa opera od agenta dobreprogramy i wyszedł mi niezły miszmasz z mozillapl.org.
Rozwiązanie?
Pobrałem z programosy complete internet repair http://www.programosy.pl/program,comple ... epair.html
Tego się nie instaluje. Po wypakowaniu zipa, uruchamia się program z pliku comintrep.exe, Zaznacza pozycje:
Obrazek
Klika się GO!, po chwili program poprosi o restart systemu. Po restarcie forum Firefoxa powinno śmigać.

Ludziom to pomagało. jednemu allegro nie działało, drugiemu YT. Ten program niczego nie zepsuje, a wypłucze dnsy, przywróci domyślne wartości itd.
Moje słowa starzeją się ze mną i prowadzą do ściany.
Garu
 
Posty: 1365
Z nami od: 31 stycznia 2014, 18:55

Odp: jak dlugo portal "trzyma" zalogowanie do forum?

Postautor: covo » 21 września 2016, 14:10

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:48.0) Gecko/20100101 Firefox/48.0

Garu pisze:Ludziom to pomagało.

a u mnie nie pomaga.
btw:
od "tysiaca lat" znam ten soft :) zobacz --> http://i.imgur.com/2tM53vV.png - tyle mikrosoftow pozbieralo sie u mnie do reperacji stosow wszelkich typu tcp/ip i w ogole reperacji internetowych subtelnosci w rodzaju winsock/winsock2. Ale to nie o to chodzi w tym przypadku.
covo
 
Posty: 1826
Z nami od: 21 maja 2003, 01:02


Wróć do Serwis MozillaPL.org

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: