MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Koszulki MozillaPL.org...

Forum związane z serwisem Zespołu MozillaPL. Propozycje dotyczące organizacji prezentowanych danych, udostępnianych artykułów, podejmowanych tematów

Moderator: Pomocy?!

Postautor: major » 30 lipca 2002, 11:35

Przeglądarka: -

GmbH pisze:Zamawiać zamawiać proszę ;)


To ja w takim razie zamawiam jedną czarną XL :)

pozdr
major
 
Posty: 13
Z nami od: 21 kwietnia 2002, 16:06
Lokalizacja: Katowice

Postautor: adam88 » 30 lipca 2002, 21:13

Przeglądarka: -

dla mnie jedna biala koszulka, rozmiar L.
adam88
 
Posty: 50
Z nami od: 07 czerwca 2002, 19:26
Lokalizacja: Zabrze

Postautor: GmbH » 30 lipca 2002, 22:30

Przeglądarka: -

Koszulki proszę zamówić zgodnie z instrukcją w pierwszym poście tego tematu...
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Postautor: GmbH » 31 lipca 2002, 12:01

Przeglądarka: -

Aktualizacja: Zapisy na koszulki zostały zakończone, prawdopodobnie będzie możliwość późniejszego kupna kilku koszulek. ;)

Do piątku mam mieć informacjedotyczące stanów magazynowych hurtowni, gdyby wszystko poszło sprawnie to pod koniec następnego tygodnia koszulki powinnny być gotowe :)
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Postautor: GmbH » 31 lipca 2002, 13:00

Przeglądarka: -

No i się porobiło - okazało się, że będę musiał płacić także za kuriera (a nie było o tym mowy, ani mru mru...), który przywiezie koszulki :( Cena koszulki wzrosła o 2,5zł, opłata ta jest nieobowiązkowa ponieważ umawialiśmy się na konkretną sumę (z góry dziękuję tym którzy zdecydują się na wpłatę tej kwoty :)). Stosowna informacja została wysłana na e-maile zamawiających...
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Postautor: GmbH » 04 sierpnia 2002, 12:11

Przeglądarka: -

Jeszcze nie mam żadnych informacji co do stanu koszulek na hurtowni, będę jutro dzwonił. Być może koszulki są już w Katowicach ;)
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Postautor: GmbH » 05 sierpnia 2002, 12:24

Przeglądarka: -

No i wykrakałem... W hurtowni brak jest czarnych L - a nie będą zamawiać 10 sztuk u producenta (Fruit wysyła w paczkach po 70 sztuk)... Firma która wykonuje napisy na koszulkach w tej chwili szuka innej hurtowni - prawdopodobnie koszulki będą ściągane od generalnego dystrybutora na Polskę - do końca tygodnia koszulki już mają być w Katowicach. W wypadku awaryjnym zostaną zamówione koszulki 195g/m2 zamiast obiecanych 215g/m2 (dotyczy tylko tych felernych czarnych L).
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Postautor: GmbH » 09 sierpnia 2002, 12:06

Przeglądarka: -

Dalej nic nie wiadomo, generalny dystrybutor sprzedaje koszulki tylko w kartonach po 70 sztuk... Więc to też odpada... Hurtownia z Krakowa zaproponowała koszulki innej firmy ale są 2 x droższe... Nie pozostaje nic tylko czekać :(
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Postautor: GmbH » 09 sierpnia 2002, 13:59

Przeglądarka: -

Oki już mam jakieś konkretne informacje:
- w przypadku, gdy w ogóle nie będzie możliwości kupna koszulek Extra Premium T wszystkie zostaną zamienione na Premium T (180g oraz 195g na metr). Dzwoniłem osobiście po hurtowniach i okazuje się, że jeśli nie mają odpowiedniej liczby koszulek na stanie to zamawiają tylko i wyłącznie w kartonach po 72 sztuki :(
- w przypadku, gdy nie będzie Premium T to zostaną zamówione koszulki innej firmy lub szyte specjalnie na zamówienie o jakości porównywalnej lub nawet przewyższającej Extra Premium T

W poniedziałek będę miał próbki tych koszulek szytych na zamówienie...
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Postautor: Gandalf » 19 sierpnia 2002, 18:48

Przeglądarka: -

I jak tam? Mozesz opisac aktualny status ? :D
Gandalf
 
Posty: 1802
Z nami od: 29 czerwca 2002, 04:37
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: GmbH » 19 sierpnia 2002, 21:01

Przeglądarka: -

Gandalf pisze:I jak tam? Mozesz opisac aktualny status ? :D

Dzisiaj firma wykonująca napis powinna była złożyć zamówienie, jutro się dowiem czy to zrobiła i jakie koszulki udało się zamówić. Jako rekompensatę za te opóźnienia napisy zostaną wykonane w ciągu max. 2 dni. Tak więc trzeba tylko czekać aż hurtownia prześle koszulki. Mam nadzieję że wszystko będzie załatwione jeszcze w tym tygodniu.

Jeszcze raz przepraszam za takie opóźnienie, szczególnie te osoby które wpłaciły zaliczkę :oops:
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

spóźniłem sie na zapisy :-(

Postautor: robbo.rafi » 27 sierpnia 2002, 19:56

Przeglądarka: -

GmbH pisze:Jeszcze raz przepraszam za takie opóźnienie, szczególnie te osoby które wpłaciły zaliczkę :oops:



eeeeeeeeeeee, tam ... szczęśliwcy ja się spóxniłem to nie poczekam i koszulki mieć chwilowo nie będe ... :-(
robbo.rafi
 
Posty: 24
Z nami od: 17 czerwca 2002, 09:24
Lokalizacja: Warszawa

Re: spóźniłem sie na zapisy :-(

Postautor: Konrad » 27 sierpnia 2002, 22:50

Przeglądarka: -

robbo.rafi pisze:eeeeeeeeeeee, tam ... szczęśliwcy ja się spóxniłem to nie poczekam i koszulki mieć chwilowo nie będe ... :-(

No wlasnie, moze tak druga tura sprzedazy? Bo tez sie spoznilem, a miec chcialbym :|
pozdrawiam
Końrad Karpieszuk
www.VivaMozilla.prv.pl
Konrad
 
Posty: 699
Z nami od: 12 sierpnia 2002, 05:38
Lokalizacja: Białystok

Re: spóźniłem sie na zapisy :-(

Postautor: pbartecki » 28 sierpnia 2002, 02:10

Przeglądarka: -

Na pewno będzie druga tura. Chcielibyśmy jednak zakończyć sukcesem obecne zmagania z firmą, która miała się zająć najprostszą czynnością...
Uwierzyliśmy, że rzeczywiście wszystko będzie wyglądało, jak zostało nam przedstawione, czyli zamówienie, 7 dłuuuuugich dni i wszyscy będziemy się mogli cieszyć koszulkami.
Pierwsze 7 dłuuuugich dni okazało się być pestką w porównaniu z okresem, który przyszło nam ostatecznie wyczekiwać i w tej chwili jesteśmy osobami, które w całym zamieszaniu są najbardziej zestresowane. Dodatkowo praca nad kolejnym wydaniem utrudnia nam, pewnie obowiązkowe w takich sytuacjach, "męczenie firmy"...
Ze swej strony mogę tylko zapewnić, że te koszulki _na pewno_ zostaną dostarczone, choć nie chciałbym przekazywać kolejnego terminu, który znowu może nie zostać dotrzymany.

Serdecznie pozdrawiam i dziękuję wszystkim za okazaną cierpliwość.
piotr.
pbartecki
 
Posty: 705
Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31

Postautor: GmbH » 30 sierpnia 2002, 17:44

Przeglądarka: -

Tratatattataa!!!

Miło mi ogłosić, że wysyłka koszulek odbędzie sie już w sobotę :)

Czas także umówić się na spotkanie w Katowicach - proponuję wtorek, w dowolnych godzinach, proszę podać własne typy ;) Najprawdopodobniej miejscem spotkania będzie dworzec, później przejdziemy w jakieś bardziej zaciszne miejsce ;)
GmbH
 
Posty: 825
Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Postautor: Konrad » 30 sierpnia 2002, 17:49

Przeglądarka: -

GmbH pisze:Tratatattataa!!!

Miło mi ogłosić, że wysyłka koszulek odbędzie sie już w sobotę :)


A ja czekam na 'Tratatatata, miło mi ogłośić, że rozpoczynamy nowe zapisy na koszulki' :) Tez chce.

Moze ktos z zamawiajacych zmienil zdanie i odstapilby? :)
pozdrawiam
Końrad Karpieszuk
www.VivaMozilla.prv.pl
Konrad
 
Posty: 699
Z nami od: 12 sierpnia 2002, 05:38
Lokalizacja: Białystok

Postautor: robbo.rafi » 02 września 2002, 08:51

Przeglądarka: -

GmbH pisze:Tratatattataa!!!

Miło mi ogłosić, że wysyłka koszulek odbędzie sie już w sobotę :)


To co? kiedy drugi rzut?

I w czym były problemy? W nadruku?
W koszullach?
robbo.rafi
 
Posty: 24
Z nami od: 17 czerwca 2002, 09:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: pbartecki » 02 września 2002, 18:27

Przeglądarka: -

robbo.rafi pisze:To co? kiedy drugi rzut?

I w czym były problemy? W nadruku?
W koszullach?



Olbrzymie problemy miała firma, która koszulki robiła, ze zdobyciem takich koszulek, które na początku zamówiliśmy. Potem wersja jakie to będą dokladnie koszulki wielokrotnie się zmieniała, niezmienny był fakt, że żadnych koszulek nie było.
Po pomocy w dostarczeniu koszulek (Marek na własnych plecach przywiózł je z Krakowa ;) ) nadruk odbył się bez problemów (5 dni).

Drugi rzut. Ja nadal uspokajam tętno po przejściach z pierwszą partią ;)
pbartecki
 
Posty: 705
Z nami od: 03 lutego 2002, 18:31

Postautor: Konrad » 02 września 2002, 19:54

Przeglądarka: -

pbartecki pisze:Drugi rzut. Ja nadal uspokajam tętno po przejściach z pierwszą partią ;)


IMO tym bardziej powinienes juz ten drugi rzut rozpoczynac :) Skoro juz wiemy, ze na koszulki trzeba dlugo czekac, to nie dokladaj nam do tego oczekiwania na rozpoczecie :)
pozdrawiam
Końrad Karpieszuk
www.VivaMozilla.prv.pl
Konrad
 
Posty: 699
Z nami od: 12 sierpnia 2002, 05:38
Lokalizacja: Białystok

Postautor: robbo.rafi » 02 września 2002, 21:02

Przeglądarka: -

pbartecki pisze: Po pomocy w dostarczeniu koszulek (Marek na własnych plecach przywiózł je z Krakowa ;) ) nadruk odbył się bez problemów (5 dni).


A co to mają być za koszulki?
Może ja się w Warszawie rozejrzę za tym?
robbo.rafi
 
Posty: 24
Z nami od: 17 czerwca 2002, 09:24
Lokalizacja: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Serwis MozillaPL.org

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: