MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

commandline xpi installer??

Projektowanie aplikacji i rozszerzeń opartych na technologiach Mozilla Foundation: XUL, JavaScript, XPCOM, XBL i innych

Moderator: Pomocy?!

commandline xpi installer??

Postautor: Przemek » 29 listopada 2003, 00:56

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; en-US; rv:1.5) Gecko/20031128

Witam!

Mam taki problem - potrzebuje zarejestrowac rozszerzenie dla mozilli (z formatu .xpi), ale nie otwierajac samej mozilli. Zasadniczo to najlepsze by bylo gdyby istnial jakis command-line'owy bajerek, ktorym mozna to zrobic.

Jesli takie cos nie istnieje - to pytanko mam inne - gdzie mam zarejestrowac pliki po rozpakowaniu .xpi? Gdzie to widac? Plik .js do components (to juz znalalzlem), ale wciaz jakby mi go brak - mozilla go nie widzi :(

Pozdrawiam,
Przemek
Przemek
 

Re: commandline xpi installer??

Postautor: _Ar't_ » 13 grudnia 2003, 14:16

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; PL; rv:1.4) Gecko/20030624

Przemek pisze:Witam!

Mam taki problem - potrzebuje zarejestrowac rozszerzenie dla mozilli (z formatu .xpi), ale nie otwierajac samej mozilli. Zasadniczo to najlepsze by bylo gdyby istnial jakis command-line'owy bajerek, ktorym mozna to zrobic.

Jesli takie cos nie istnieje - to pytanko mam inne - gdzie mam zarejestrowac pliki po rozpakowaniu .xpi? Gdzie to widac? Plik .js do components (to juz znalalzlem), ale wciaz jakby mi go brak - mozilla go nie widzi :(

Pozdrawiam,
Przemek


no cuz takiego programu IMHO nie ma
co do drugiej czesci to interesuje cie
chrome/installed-chrome.txt jezeli jest to tylko jar lub co kolwiek w katalogu chrome.
Jak cos zmienisz to musisz w tym momecie skasowac
chromelist.txt i chrome.rdf oraz katalog overlayinfo


i powino to juz wystaczyć - przy nastepnym uruchomienu powinien sobie odswierzyc te pliczki co skasowales

co do komponentów jesli cos tam wrzucasz to z koleji
tam musisz wykasowac compreg.dat i xpti.dat i same sie odnowia (powinny ;-)


oczywiszcie to wszystko moze nie dzialac w zaleznosci od dodatku
i robisz to wszystko na wlasna odpowiedzialnosc

ogólnie to nie polecam tak mieszac
_Ar't_
 


Wróć do Programowanie z użyciem technologii Mozilli

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: