MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Zlecę napisanie wtyczki do Firefox i Chrome (szukam firmy)

Projektowanie aplikacji i rozszerzeń opartych na technologiach Mozilla Foundation: XUL, JavaScript, XPCOM, XBL i innych

Moderator: Pomocy?!

Zlecę napisanie wtyczki do Firefox i Chrome (szukam firmy)

Postautor: marcin_cts » 30 listopada 2012, 19:55

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:16.0) Gecko/20100101 Firefox/16.0

SZUKAM FIRMY LUB OSOBY KTÓRA POTRAFIŁABY ZAPROJEKTOWAĆ DLA MNIE TAKIE WTYCZKI, PROSZĘ O KONTAKT !

Szczegóły.

Chciałbym zlecić stworzenie wtyczki do Firefox i Chrome której głównym celem będzie przeniesienie danych z mojej strony do formularza w banku.

Załóżmy: klient kupuje u mnie na stronie 1, 2 lub 3 produkty. Wpisuje swoje dane i w odpowiedzi dostaje dane do wpłaty z łączną kwotą do przelewu dzięki którym zapłaci mi za te produkty.
Wtyczka w tym momencie przechwytuje te dane i zapamiętuje.
Klient kilka zapłać i zostaje przenoszony do swojego banku w którym wykona dla mnie przelew za zakup produktu.
W tym momencie chciałbym odciążyć klienta, żeby nie przepisywał tych danych które dostał po złożeniu zamówienia ale żeby po zalogowaniu sie do swojego banku wyskoczyłaby mu ta wtyczka i zaproponowała uzupełnienie (wpisanie) tych danych automatycznie.

ps. posiadam pliki źródłowe dwóch takich wtyczek dla przykładu, jeśli ktoś miał już styczność z ich tworzeniem to może potrafiłby na podstawie źródła wyedytować, lub napisać dla mnie taką wtyczkę.

Czekam na oferty

Jak składać oferty pracy
emailem
marcin_cts@o2.pl
marcin_cts
 

Odp: Zlecę napisanie wtyczki do Firefox i Chrome (szukam fir

Postautor: RyszardD » 24 lutego 2013, 16:45

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:19.0) Gecko/20100101 Firefox/19.0

Czy rozwiązałeś swój problem ? Mam bardzo podobną potrzebę i chętnie skorzystał bym kogoś, kto wykonał Tobie wspomniane pluginy.
Chciałbym wdrożyć coś podobnego na forum reklamującym produkty finansowe - przykładowo ktoś wypełnia wniosek do Vivus i jednocześnie przygotowywane są automatycznie do innych firm z tymi samymi danymi.
RyszardD
 
Posty: 1
Z nami od: 24 lutego 2013, 16:38


Wróć do Programowanie z użyciem technologii Mozilli

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: