MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Edycja kodu źródłowego na blogach.

Projektowanie aplikacji i rozszerzeń opartych na technologiach Mozilla Foundation: XUL, JavaScript, XPCOM, XBL i innych

Moderator: Pomocy?!

Edycja kodu źródłowego na blogach.

Postautor: Nowy » 26 listopada 2015, 03:50

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/46.0.2490.86 Safari/537.36

Witam!
Utworzyłem miesiąc temu kilka blogów (PB, Tumblr itp.). Pod opublikowaniu zdjęć, po jakimś czasie zniknęła mi ikonka usunięcie dodanego obrazu (na takim tumblr można ewentualnie usunąć cały post). Gdy otwieram post poprzez zbadaj elementy to mogę usunąć zdjęcie, ale, oczywiście, ta zmiana się nie zapisuje. CTRL + U również pokazuje kod, gdzie potrafię znaleźć zdjęcie ale w tym przypadku nie potrafię nic edytować. Czy poprzez MozillaPL będę mógł dokonać zmiany w kodzie? Czy może znacie inny sposób aby to zrobić? Jakiś sposób by zapisało mi zmiany ze "zbadaj elementy", jakoś bym mógł edytować źródło strony... coś w tym stylu.

Pozdrawiam serdecznie!

PS - próbowałem wejść z "edycji szablonu" i dalej "edycja HTML" ale to nic nie dało - nie było tam HTML-u postu tylko samego szablonu.
Nowy
 

Odp: Edycja kodu źródłowego na blogach.

Postautor: Mirek » 28 listopada 2015, 04:10

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64; rv:42.0) Gecko/20100101 Firefox/42.0

Jeśli ta zmiana ma być widoczna dla wszystkich (a nie tylko dla Ciebie, na wybranej przeglądarce), to musisz to zrobić z poziomu serwisu a nie przez narzędzia Firefoksa. A jak i czy w ogóle da się to zrobić, to już zależy od serwisu/bloga - musisz szukać/pytać w ich pomocy.
Mirek
Moderator
 
Posty: 2156
Z nami od: 09 sierpnia 2007, 20:37


Wróć do Programowanie z użyciem technologii Mozilli

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: