MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Problem z wyłączeniem autoodtwarzania na YT

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Problem z wyłączeniem autoodtwarzania na YT

Postautor: beata072 » 08 lutego 2016, 09:41

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:43.0) Gecko/20100101 Firefox/43.0

Do tej pory działało to poprawnie i nagle dziś się zepsuło (albo dziś zauważyłam). Po prostu nie mogę trwale wyłączyć autoodtwarzania playlisty na YT: https://dl.dropboxusercontent.com/u/27473063/01.2016/yt.png. Wyłączam i po otwarciu nowego filmu czy choćby po odświeżeniu strony znów jest włączone. W Google Chrome problem nie występuje. Czy ktoś ma podobny problem?
beata072
 
Posty: 1141
Z nami od: 27 lutego 2010, 04:18

Odp: Problem z wyłączeniem autoodtwarzania na YT

Postautor: beata072 » 09 lutego 2016, 14:38

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:43.0) Gecko/20100101 Firefox/43.0

Dodam, że czyściłam pamięć podręczną i usuwałam dokładnie wszystkie ciasteczka. Niedawno przeniosłam się na nowy profil i naprawdę nie chciałabym robić tego ponownie. Czy nikt nie jest w stanie doradzić, jak to naprawić? Bardzo mi przeszkadza to autoodtwarzanie, a Flash Control blokuje tylko pierwszy film, kolejne z playlisty ładują się automatycznie po zakończeniu odtwarzania tego pierwszego.
Zastanawia mnie jeszcze, czy wyłączenie tego na Chrome nie powinno działać globalnie? Przecież to chyba kwestia ustawień na koncie Google, a nie w przeglądarce, tymczasem pomimo wyłączenia tej opcji na tym samym koncie w Google Chrome, na Firefox jest nadal włączona. Wygląda, jakby coś mi na FF tę funkcję włączało. Jeśli chodzi o dodatki, które mają coś wspólnego z filmami czy YT, to mam: Flash Control, Flash & Video Download, YouTube High Definition oraz Disable HTML5 Fullscreen Alert, jednak wszystkich używam od dawna (co najmniej od wielu miesięcy) i dotąd nie było problemu.
@Edycja:
Okazało się, że winowajcą prawdopodobnie był jednak dodatek YouTube High Definition. Najwyraźniej po aktualizacji dodano do niego jakieś nowe opcje, bo pamiętam, że wcześniej takich nie było. Domyślne ustawienie tych opcji najwyraźniej włączało autoodtwarzanie, pomimo wyłączenia go na stronie. Naprawdę nie wiem, po co autor w ogóle dodał takie opcje :/
beata072
 
Posty: 1141
Z nami od: 27 lutego 2010, 04:18


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: