MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Instagram - ciągłe wracanie do topu

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Instagram - ciągłe wracanie do topu

Postautor: mmcki » 21 października 2017, 18:48

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:56.0) Gecko/20100101 Firefox/56.0

Cześć,

przy przeglądaniu Instagrama przez Firefoksa (na Windows 10) po otwarciu zdjęcia i jego zamknięciu, strona każdorazowo wraca do topu, zamiast zapamiętać ostatnią pozycję i umożliwić dalsze przeglądanie (scrollowanie) profilu. Praktycznie uniemożliwia to korzystanie ze strony.

Firefox jest w wersji 56.0, ale problem występował z tego co pamiętam także przy poprzednich wersjach. Myślałem, że to wina któregoś z dodatków, ale w trybie awaryjnym problem dalej występuje. Zaobserwowany tylko na stronie Instagrama. W Chrome i Operze wszystko działa prawidłowo.

Czy ten problem występuje u wszystkich, czy może to wina jakiegoś ustawienia przeglądarki? Niedawno instalowałem Fx na czysto i nie przypominam sobie, żebym zmieniać coś w about:config.

Z góry dzięki za pomoc.
mmcki
 

Odp: Instagram - ciągłe wracanie do topu

Postautor: Gość » 21 października 2017, 20:06

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:52.0) Gecko/20100101 Firefox/52.0

Tak, dokładnie. Sam już wczoraj chciałem założyć temat i się spytać czy to tylko u mnie w wersjy ESR 52.4.0. to występuje. Ale Piszesz że też na najnowszym 56 jest to samo. Musi to być wina wyświetlania strony dla Firefoksa, bo włączyłem Maxthona i ta przeglądarka bazująca na Chrome działa prawidłowo.

Podobnie było już w kwietniu, bo zgłaszałem to na ich facebookowej stronie, ale na potwierdzenie znalazłem też wpis innych:
https://www.reddit.com/r/Instagram/comm ... r_opening/
ale po kilku tygodniach to poprawili. Ale wtedy możliwe że tak było na wszystkich przeglądarkach.
Problemem może być, że jeśli ten błąd jest tylko na Firefoksie to amerykańscy twórcy Instagrama używający np. tylko Chrome mogą długo tego nie zauważyć.

Na pewno nie jest to wina dodatków, ponieważ na nowym profilu mam ten sam problem. Czyli to Instagram coś zmienił z czym Firefox sobie nie radzi, a inne przeglądarki tak.
Gość
 

Odp: Instagram - ciągłe wracanie do topu

Postautor: Gość » 02 listopada 2017, 00:50

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:52.0) Gecko/20100101 Firefox/52.0

Błąd dzisiaj został naprawiony, w końcu po zamknięciu zdjęcia nie przewija na górę. Ciekwae na jak długo, bo że błąd znów powróci nie ma wątpliwości. Ciekawe też jak ktoś do nich dotarł i przekonał żeby poprawili to dla Firefoksa. Zwłaszcza że szukałem, ale nigdzie nie znalazłem, żeby ktoś poza nami to zauważył i miał z tym problem. Zadziwiające, czy nikt już nie korzysta z Instagrama na komputerze?
Gość
 


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: