MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

FF nie otwiera pdf.

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Postautor: marco » 16 stycznia 2006, 22:41

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8) Gecko/20051111 Firefox/1.5

Najwyraxniej firefox nie widzi skrótów, a może widzi tylko otwiera ślepe pliki. Tak jakby coś mu sie podłozyło. Poddaje się na razie.
marco
 

Postautor: fds » 19 stycznia 2006, 23:03

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl; rv:1.8) Gecko/20051111 Firefox/1.5

marco pisze:własnie że wszystko mam poukłądane identycznie z laptopem

inna sprawa że nie otwiera też gier na cartoonetwork
http://www.cartoonnetwork.com/games/act ... index.html
chodź instalowałem wtyczki ( makromedia ), a na laptopie hula

Wywal Adblocka, powinno pomóc na brak odpalania się gier. Miałem ten sam problem i pomogło.
fds
 

Postautor: fds » 19 stycznia 2006, 23:56

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl; rv:1.8) Gecko/20051111 Firefox/1.5

Co do problemów z pdf'ami.
1 Wywal wszystkie acrobaty jakie masz na dysku.
2 Restart kompa
3 Zainstaluj najnowszego acrobat readera (7.0.5)
4 Jeśli podczas instalacji wyskoczy błąd, że jakiś plik/katalog już istnieje, znajdź ten plik/katalog na dysku i usuń
5 kontunuuj instalację

Powinno teraz działać. jednak nie wszystkie pdf'y z sieci można oglądać w przeglądarce. Niektóre, można jedynie ściągnąć na dysk. To nie wina przeglądarki ale pdf'a.

Z odpalaniem gier to na pewno wina adblocka. Mam to samo, spróbuj się pobawić ustawieniami. Jak cos Ci się uda zrobic to daj znać. Ja się bawię ale nie wychodzi :-?
fds
 

Postautor: rostek » 15 października 2006, 21:02

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1) Gecko/20061003 Firefox/2.0

Mam dokladnie tak sam problem z PDF'ami jak autor watku.

Po instalacji wtyczki: "download pdf" pojawia sie blad:
http://img248.imageshack.us/my.php?imag ... roram6.jpg

I tak jak autor watku, mam 2 komputery z taka sama konfiguracja i na jednym dziala otwieranie PDF'ow a na drugim nie.

pzdr

Rostek
rostek
 
Posty: 10
Z nami od: 15 października 2006, 11:19

Odp: FF nie otwiera pdf.

Postautor: Blogser » 30 czerwca 2011, 13:01

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:5.0) Gecko/20100101 Firefox/5.0

w FF Narzędzia/Opcje/Aplikacje tu należy odszukać PDF Document - na liście rozwijanej wybrać działanie i OK. Można uruchomić FF ponownie, żeby mu się poukładało.
Blogser
 

Firefox nie otwiera PDFów

Postautor: TheArt » 08 listopada 2012, 11:17

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:16.0) Gecko/20100101 Firefox/16.0

Witam,

miałem zainstalowany Foxit Reader z wtyczką, PDFy ściągały się zamiast otiwerać w FF (opcja w Foxit była zaznaczona), odinstalowałem. Teraz zainstalowałem PDF Viewer i dalej to samo, zamiast się otwierać to włącza się manager pobierania. Ofc zrobiłem reset wtyczek.

Dlaczego nie mam w Opcje/Aplikacje znacznika PDF? Jak dodać? Dopiero wówczas przecież FF będzie wiedział co ma robić z PDF.
TheArt
 
Posty: 154
Z nami od: 29 sierpnia 2006, 22:57

Odp: FF nie otwiera pdf.

Postautor: dexter » 08 listopada 2012, 16:23

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:19.0) Gecko/19.0 Firefox/19.0

Najpierw wypróbuj poprzednie porady.

Aby pojawiły się PDF-y na liście Aplikacje, należy dodać element w pliku mimeTypes.rdf w profilu Firefoksa. Sprawdź sobie np. w Thunderbirdzie, jak powinien wyglądać poprawny wpis. Zwykle ten wpis po prostu sam się pojawia, jeżeli w systemie jest zainstalowana aplikacja do obsługi PDF-ów.

Ponadto od którejś z ostatnich wersji Firefox będzie otwierał PDF-y sam z siebie, bez wtyczek. Trzeba tylko w about:config ustawić pdfjs.disabled = false no i zablokować wtyczki zewnętrzne.
dexter
Moderator
 
Posty: 8325
Z nami od: 02 października 2004, 21:30

Poprzednia

Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: