MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

instalacja Firebirda PL problem...

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

instalacja Firebirda PL problem...

Postautor: Gość » 06 czerwca 2003, 01:08

Przeglądarka: -

Hm..to dziwne wszystkie najnowsze buildy mam i dziłaja bez problemu zaraz po wypakowaniu natomiast zapragnołem miec wersje PL i zassałem ja z POBIERZ (na gorze) instalacja przebiegła bez problemow.Jednak klikajac na nowopowstały skrot za kazdym razem pokazuje sie w lewym gornym rogu monitora zółte okienko z jakims komunikatem..ID=windows winodws_..cos tam,cos tam :roll: juz zapomniałem co..zrobiłem inny folder dla tej wersji,przeinstalowałem i..NIC.Wie ktos o co chodzi i w czym problem? Z gory dziekuje za jakies instrukcje.
Gość

podobny problem

Postautor: lipton » 14 czerwca 2003, 23:57

Mi również zachciało sie Firebird-a PL, po instalacji wszystko ładnie działało aż do momentu. Uruchamiam Firebirda a tu zero oznak życia oprócz chwilowego ukazania się klepsydry przy kursorze :cry: . Dodam że z orginalną wersją anglojęzyczna nie było żadnych takich problemów więc do tej wersji powróciłem, co do PL to jednak się wstrzymam... (system Windows XP + SP1 + wszystkie update-y)
lipton

Re: instalacja Firebirda PL problem...

Postautor: GmbH » 15 czerwca 2003, 09:50

Anonymous pisze:Jednak klikajac na nowopowstały skrot za kazdym razem pokazuje sie w lewym gornym rogu monitora zółte okienko z jakims komunikatem..ID=windows winodws_..cos tam,cos tam :roll: juz zapomniałem co..zrobiłem inny folder dla tej wersji,przeinstalowałem i..NIC.

A te coś tam coś tam to dokładniej co?
GmbH

Z nami od: 30 stycznia 2002, 22:38

Wróć do Przeglądarka Firefox