MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

0.6.1 - nie pamięta wpisywanych URLi?

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

0.6.1 - nie pamięta wpisywanych URLi?

Postautor: monter » 17 sierpnia 2003, 09:44

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.5a) Gecko/20030728 Mozilla Firebird/0.6.1

FB 0.6.1 nie "podpowiada" podczas wpisywania adresu w pasku pasującego do wcześniej odwiedzonego. W Tools/Options takiej możliwości nie znalazłem. W ogóle w opcjach FB jest wiele braków (w porównaniu do Mozi). Wkurza mnie jeszcze brak możliwości ustawienia hasła głównego :-(
Jedynie to co mi sie podoba to zmiana skóry bez potrzeby restartu (no ale to tylko gadżet").
monter.FM
Archiwum JW23, parodie, miksy muzyczne, polityczne, programowe...
monter
 
Posty: 31
Z nami od: 19 września 2002, 12:54
Lokalizacja: Kraków

Postautor: InSiDe » 17 sierpnia 2003, 16:08

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; PL; rv:1.5a) Gecko/20030728 Mozilla Firebird/0.6.1

. Opcje -> Prywatność -> Formularze. Opis do tego okienka stwierdza, że chcąc mieć włączone autouzupełnianie adresów (co za tym idzie, i ich pamiętanie) musisz jednocześnie chcieć pamiętania i autouzupełniania wszystkich pól formularzy w sieci, co dla mnie osobiście jest strasznie irytującą sprawą... jednak mniej niż wpisywanie tego samego adresu poraz wtóry.
. Trzeba to naprawić :]
InSiDe
 
Posty: 24
Z nami od: 22 października 2002, 12:28
Lokalizacja: Wrocław City

Postautor: monter » 17 sierpnia 2003, 17:57

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Win98; pl-PL; rv:1.4) Gecko/20030624

InSiDe pisze:. Opcje -> Prywatność -> Formularze. Opis do tego okienka stwierdza, że chcąc mieć włączone autouzupełnianie adresów (co za tym idzie, i ich pamiętanie) musisz jednocześnie chcieć pamiętania i autouzupełniania wszystkich pól formularzy w sieci

Po pierwsze, w życiu bym się tam tego nie spodziewał,
a po drugie:
Obrazek
To chyba mam włączone?
I autouzupełnianie nie działa :(
monter.FM
Archiwum JW23, parodie, miksy muzyczne, polityczne, programowe...
monter
 
Posty: 31
Z nami od: 19 września 2002, 12:54
Lokalizacja: Kraków


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: