MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

chrome://communicator/content/pref/pref.xul nie dziala

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

chrome://communicator/content/pref/pref.xul nie dziala

Postautor: emdej » 25 sierpnia 2003, 20:04

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; PL; rv:1.5a) Gecko/20030728 Mozilla Firebird/0.6.1

hej
wlasnie zauwazylem ze wszelkie zmiany wprowadzone przeze mnie w chrome://communicator/content/pref/pref.xul znikaja zaraz po wcisnieciu OK - innymi slowy nie zapisuja sie ! Wy tez tak macie ?

PS
jak zrobic zeby te glupie (duze) obrazki sie same nie pomniejszaly ? w Navigatorze to gdzies kiedys ustawilem a w MFB nie mam pojecia gdzie to ustawic
pozdrawiam serdecznie, emdej
Czasami dochodzę do wniosku, że ludzie są ogólnie głupi. Dziwnym trafem przytrafia mi się to gdy myślę o dwóch tematach, polityce i przeglądarkach :/ (by qviri)
JID: emdej@jabber.org | gg: 17344
emdej
 
Posty: 417
Z nami od: 03 lipca 2002, 13:40
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: marcoos » 25 sierpnia 2003, 20:35

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.4) Gecko/20030624 Netscape/7.1 (ax)

chrome://communicator/content/pref/pref.xul jest przeznaczone do usunięcia z Firebirda i od dawna już nie działa. Nalezy używać Tools > Options (Narzędzia > Opcje) lub about:config.

Co do automatycznego zmieniania rozmiarów obrazków - użyj about:config - odnajdź klucz o nazwie browser.enable_automatic_image_resizing i zmień mu wartość na false.

Heh, a swoją drogą, ostatnio znalazłem coś takiego: chrome://global/content/about.xul - wygląda na nigdy nie wprowadzoną oficjalnie wersję dialogu About Mozilla. ;)
marcoos
Moderator
 
Posty: 2227
Z nami od: 12 października 2002, 10:25
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: emdej » 25 sierpnia 2003, 22:24

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; pl-PL; rv:1.5a) Gecko/2003071814

marcoos pisze:chrome://communicator/content/pref/pref.xul jest przeznaczone do usunięcia z Firebirda i od dawna już nie działa. Nalezy używać Tools > Options (Narzędzia > Opcje) lub about:config.

to do prawdy fatalnie.... juz nic sie nie bedzie dalo w nim ustawic w sposob "normalny" .... :(, ale dzieki
pozdrawiam serdecznie, emdej
Czasami dochodzę do wniosku, że ludzie są ogólnie głupi. Dziwnym trafem przytrafia mi się to gdy myślę o dwóch tematach, polityce i przeglądarkach :/ (by qviri)
JID: emdej@jabber.org | gg: 17344
emdej
 
Posty: 417
Z nami od: 03 lipca 2002, 13:40
Lokalizacja: Wrocław


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: