MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Nie można otworzyc drugiego okna Firefox 3,5

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Nie można otworzyc drugiego okna Firefox 3,5

Postautor: Tomek81 » 13 lipca 2009, 10:16

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.1) Gecko/20090624 Firefox/3.5 (.NET CLR 3.5.30729)

Witam komputerze z windows xp prof. nie mogę otworzyć drugiego okna przeglądarki, kiedy klikam na skrót na pulpicie pojawia się komunikat "Program firefox został już uruchomiony i nie odpowiada.."

Natomiast jeśli uruchomię jedno okno firefoxa i w nim wybiorę Plik-Nowe Okno to wszystko jest OK co to może być"

Sprawdzałem na innym profilu użytkownika i jest to samo??
Tomek81
 

Postautor: Grzegorz » 13 lipca 2009, 10:50

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.1) Gecko/20090624 Firefox/3.5

Nie mam pewności, ale wygląda na zepsute skojarzenie dla uruchamianego przez Ciebie typu pliku. Uruchom Firefoksa i w Opcjach na karcie Zaawansowane > Ustawienia systemowe > Sprawdź teraz.

Dla pewności możesz utworzyć nowy profil i sprawdzić czy problem się powtarza, jeśli nie to posiłkując się instrukcją Standardowej diagnostyki spróbuj odszukać przyczynę błędu lub przekopiuj najpotrzebniejsze dane (zakładki i hasła) do nowego profilu.

Jeśli problem(y) nie ustąpi(ą) poinformuj, o przebiegu diagnostyki. Napisz, co wniosło stworzenie nowego profilu oraz uruchomienie przeglądarki w trybie awaryjnym?
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: