MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Komunikat "Niezamknięte strony" przy uruchomieniu

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Komunikat "Niezamknięte strony" przy uruchomieniu

Postautor: romekkuchta » 15 lipca 2009, 19:07

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; en-US) AppleWebKit/530.5 (KHTML, like Gecko) Chrome/2.0.172.33 Safari/530.5

Pożyczyłem komputer znajomemu gdy go przywiózł mam problem z włączeniem przeglądarki ciągle jest wyświetlane że mam niezamknięte strony [Mozilla Firefox ] proszę o poradę.
romekkuchta
 

Postautor: Tomek » 15 lipca 2009, 19:24

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux x86_64; en-US; rv:1.9.1) Gecko/20090630 Ubuntu/9.04 (jaunty) Shiretoko/3.5

1. A możesz wytłumaczyć co to ma wspólnego z tworzeniem stron www? Bo jakoś w ogóle związku nie widzę.... Przenoszę do działu Fx.
2. Możesz podać DOKŁADNĄ treść komunikatu? Inaczej mówiąc sprecyzuj swoje pytanie.
3. temat też rewelacyjnie zadany - ułatwi wyszukiwanie innym użytkownikom forum. Zmieniam z "Szukam porady"
4. Na początek wyczyść pamięć podręczną przeglądarki: Firefox > Narzędzia > Wyczyść dane prywatne, jeśli nie pomoże wykonaj Standardową diagnostykę. Czytaj ze zrozumieniem i upewnij się, że wykonałeś kopię profilu. Jeśli problem(y) nie ustąpi(ą) poinformuj, o przebiegu diagnostyki. Napisz, co wniosło stworzenie nowego profilu oraz uruchomienie przeglądarki w trybie awaryjnym? Powinieneś to zrobić przed zadaniem pytania, byłeś o tym informowany przy zakładaniu wątku.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: