MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Mozilla Firefox - problem z kolorami

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Mozilla Firefox - problem z kolorami

Postautor: bufeczek » 17 lutego 2010, 14:02

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.2) Gecko/20100115 Firefox/3.6

Witam,
mam taki dziwny problem z przeglądarką Mozilla FF, otóż otwieram stronę na ekranie laptopa kolory wyglądają OK, przełączam sobie na ekran monitora kolory wyglądają OK, zamykam przeglądarkę włączam tą samą stronę i kolory wyglądają całkiem inaczej.

W innych przeglądarkach jest git, strony wyglądają cały czas tak samo, tylko w FF takie cuda się dzieją, a wcześniej wszystko działało OK, tylko od niedawna tak się stało i nie wiem o co z tym chodzi.

Próbowałem przeinstalować FF - nie pomogło, przeinstalowywałem sterowniki do grafiki - też nie pomogło, sterowniki do monitora zmieniałem - też nic nie dało.

Zmieniałem kabel z HDMI, na normalny i tak samo :-/

Zauważyłem tylko, takie coś, że jak zmniejszam rozdzielczość monitora na taką jak mam w laptopie, to wszystko wraca do normy.

FF:
Obrazek

O:

Obrazek

IE:

Obrazek

Zaznaczam, że mam teraz WIN 7 (64) od kilku miesięcy i od tygodnia taki problem, wcześniej przez ponad rok XP i nie było żadnych problemów.

Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł, to czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam.
bufeczek
 

Odp: Mozilla Firefox - problem z kolorami

Postautor: Grzegorz » 17 lutego 2010, 14:10

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; pl; rv:1.9.2) Gecko/20100115 Firefox/3.6

Poszukaj informacji na temat profili kolorów i ich obsłudze w Firefoksie.
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33

Odp: Mozilla Firefox - problem z kolorami

Postautor: Tomek » 17 lutego 2010, 14:23

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2) Gecko/20100115 Firefox/3.6

W pasku adresu wpisz about:config -> wyszukaj gfx.color_management.mode i ustaw na 0
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: