MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

100 % CPU

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

100 % CPU

Postautor: Artur O » 21 grudnia 2011, 15:39

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.0; rv:8.0) Gecko/20100101 Firefox/8.0

Cześć

Na wstępie chciałem zaznaczyć iż przeglądałem inne tematy na forum, lecz z żadnego z nich nie uzyskałem satysfakcjonującej odpowiedzi.

Miałem problemy z Firefoxem ( nie reagował, lub reagował z opóźnieniem na komendy ; często pojawiał się "wybielony" ekran ;
nie włączał się ; zawieszał etc.) piszę miałem, gdyż sytuacja polepszyła się po "standardowej diagnostyce" ; aczkolwiek zdarzają się,
nawet nazbyt często, komunikaty typu "Firefox uległ awarii", lecz ich częstotliwość znacząco zmalała .

Mój problem leży w innej gestii, mianowicie użycie procesora CPU wynosi 100 %, co powoduje iż nie mogę nawet słuchać muzyki,
Ba! nawet prędkość łącza istotnie zmniejszyła się . Wskazówka galopuje do setki od razu po włączeniu przeglądarki, bez względu na to czy są otwarte 2 karty czy 12, bez względu na rodzaj otwieranych stron. Mam zainstalowanego ( i oczywiście aktywnego) Nortona.

Słyszałem pogłoski, iż podobno Google chcę wyeliminować swego rywala, na rzecz swego produktu. Hmmm...nie wiem co by to miało do rzeczy.

Co może być tego powodem ? przecież użycie całego procesora tylko na jeden element jest zjawiskiem dysfunkcyjnym, nieprawdaż ?
Artur O
 
Posty: 1
Z nami od: 21 grudnia 2011, 14:47

Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: