MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

v9

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

v9

Postautor: stooq » 07 maja 2012, 17:21

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:12.0) Gecko/20100101 Firefox/12.0

Witam, mam problem z programem/rozszerzeniem v9.
- po tym jak zauważyłem zainstalowanego v9 na kompie natychmiast wyłączyłem i usunąłem wszystkie dodatki jakie zainstalował w ff, odinstalowałem też program z dysku.
- niestety wciąż jest problem z wyszukiwarkom, w tej chwili kiedy wpiszę w pasek adresowy ff jakieś słowo i rozpoczynam wyszukiwanie przeglądarka przekierowuje mnie na stronę google custom search.
- v9 dołożył też nową wyszukiwarkę i ustawił jako domyślną, działała ona również na zasadzie google custom search, co ciekawe kiedy usunąłem tą dodatkową wyszukiwarkę i wybrałem w opcjach: zarządzaj wyszukiwarkami pozycję "przywróć domyślne" natychmiast pojawiała się opcja google custom search.

Co do kroków standardowej diagnostyki:
zamknąłem ff i wyczyściłem pamięć: i oprócz wyczyszczonych ciastek i historii zero reakcji probelm j/w.
uruchomiłem ff w trybie awaryjnym z wyłączonymi wszystkimi dodatkami i wszystkimi domyślnymi ustawieniami: problem nadal występował - w momencie kiedy wpisywałem słowo do paska wyszukiwarek normalnie otwierała się strona google, kiedy wpisywałem coś do paska adresowego momentalne przekierowanie do google custom search.

Co ciekawe kiedy otworzyłem IE wyskoczyła mi strona startowa v9 i tam oto znalazłem informacje jak odinstalować v9 z ff::

1. Kliknij prawym przyciskiem myszki w ikonę "Firefox"
2. Na stronie Właściwości Firefox, kliknij w zakładkę "Skróty"
3. Otwórz ścieżkę pliku
4. Znajdują się tam dwa pliki: Firefox.exe oraz old_Firefox.exe
5. Usuń plik Firefox.exe i zamień nazwę old_Firefox.exe na Firefox.exe
6. Wyślij skrót do nowego obszaru pracy
7. Skasuj starą ikonę Firefox

Problem w tym, że stosując się do ww rad nic nie mogłem zrobić, bo po kliknięciu w zakładkę skróty i otwarciu ścieżki pliku znalazłem tylko jeden plik: Firefox.exe

Podsumowując, czy ktoś ma pojęcie jak pozbyć się tego ustrojstwa??
stooq
 
Posty: 1
Z nami od: 07 maja 2012, 16:25

Odp: v9

Postautor: polline » 04 czerwca 2012, 10:59

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/536.5 (KHTML, like Gecko) Chrome/19.0.1084.46 Safari/536.5

V9 jest łatwy w obsłudze i usunąć. Możesz usunąć IE / Chrome / Firefox skrót z pulpitu i odtworzenia newone z IE / Chrome / Firefox folderu w folderze Program Files.
polline
 
Posty: 1
Z nami od: 04 czerwca 2012, 10:55


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: