MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Pasek zakładek wysuwany tabulatorem i skrótami kl.

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Pasek zakładek wysuwany tabulatorem i skrótami kl.

Postautor: whiterabbit » 12 marca 2016, 00:48

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:44.0) Gecko/20100101 Firefox/44.0

Witam,
Od kilku dni mam pewien problem z przeglądarką Firefox, którego rozwiązania nie byłem w stanie się doszukać... prawdopodobnie dlatego, że jest on dość dziwny.
Otóż chodzi o to, że używanie skrótów klawiszowych oraz niektórych klawiszy w przeglądarce Firefox skutkuje wysuwaniem i chowaniem się paska zakładek (pod polem adresowym). Gdy np. chcę skopiować lub wkleić jakiś tekst (używając skrótów ctrl+c, ctrl+v), pod polem adresowym otwiera mi się pasek zakładek. Tekst się nie kopiuje, natomiast gdy ponownie nacisnę ów skrót, pasek zakładek się chowa. Podobnie sprawa wygląda w przypadku używania tabulatora oraz klawisza tyldy (może są też inne skróty lub klawisze, ale póki co ich nie wyłapałem). O dziwo, gdy operuję w przeglądarce w polu tekstowym takim jak przy pisaniu tego tematu, kopiowanie czy wklejanie jest możliwe, ale naciskanie tabulatora dalej skutkuje otwieraniem i zamykaniem paska zakładek. Poza tym jeśli tylko kliknę gdzieś poza pole i nacisnę np. ctrl+c to problem wraca.
Jaka może być przyczyna tego problemu i jak sobie z nim poradzić? Jeśli to istotne to mogę dodać, iż mam zainstalowany dodatek do przeglądarki (All-in-One Sidebar), który w zasadzie zastępuje mi domyślny pasek zakładek. Korzystam z niego od dawna i nie było z nim kłopotów, więc nie sądzę, żeby był powodem problemu. Będę wdzięczny za każdą poradę :)

Pozdrawiam
whiterabbit
 

Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], JeremyZ5

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: