MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Przywracanie zamkniętych okien

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Przywracanie zamkniętych okien

Postautor: MrKobusek » 04 kwietnia 2016, 20:28

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:44.0) Gecko/20100101 Firefox/44.0

Witam,
mam aktualnie Firefox 44.0.2 ale na nowszym był ten sam problem.
Po zamknięciu okna chciałbym je przywrócić, ale w menu historia pole to jest nieaktywne. Z tego powodu właśnie wróciłem do starszej wersji, działała poprawnie jednak po pierwszym wyłączeniu problem wrócił. Przywróć poprzednią sesję też jest nieaktywne
Przywracanie zamkniętych kart działa.
Dodatkowo w opcjach ustawiam Po uruchomieniu programu Firefox: Wyświetl okna i karty z poprzedniej sesji.
Po włączeniu programu wyświetla się jednak tylko pusta karta, jakby stracił pamięć.
Dodam jeszcze że system operacyjny to Windows 7, komputer ma niecały miesiąc więc nie powinno być na nim problemów.
MrKobusek
 

Odp: Przywracanie zamkniętych okien

Postautor: dexter » 04 kwietnia 2016, 22:36

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.0; rv:48.0) Gecko/20100101 Firefox/48.0

dexter
Moderator
 
Posty: 8319
Z nami od: 02 października 2004, 21:30

Odp: Przywracanie zamkniętych okien

Postautor: MrKobusek » 05 kwietnia 2016, 06:01

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:44.0) Gecko/20100101 Firefox/44.0

Zastosowałem się do poleceń w podanych tematach już wcześniej, ale niestety nic to nie dało. Wszystkie parametry mam ustawione wg nich (zresztą tak były ustawione wcześniej już) a mimo to firefox nie działa jak powinien.
MrKobusek
 

Odp: Przywracanie zamkniętych okien

Postautor: Gość » 14 lipca 2016, 07:20

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:47.0) Gecko/20100101 Firefox/47.0

Jeszcze jeden powód nieprzywracania sesji, może się komuś przyda. Nie działa jeśli jest włączone "Czyszczenie historii podczas zamykania programu Firefox" (konkretnie "Historia przeglądanych stron i pobieranych plików").
Dla mnie jako użytkownika Opery zapis sesji i historia przeglądania to oddzielne byty.
Gość
 

Odp: Przywracanie zamkniętych okien

Postautor: covo » 16 lipca 2016, 20:58

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:47.0) Gecko/20100101 Firefox/47.0

Gość pisze:Jeszcze jeden powód nieprzywracania sesji, może się komuś przyda. Nie działa jeśli jest włączone "Czyszczenie historii podczas zamykania programu Firefox" (konkretnie "Historia przeglądanych stron i pobieranych plików").
Dla mnie jako użytkownika Opery zapis sesji i historia przeglądania to oddzielne byty.

i tak dokladnie powinno byc, jak w (starej) operze.
w ff mozna sobie czyscic historie w trakcie pracy ff, byle nie czyscila sie podczas zamykania, bo wowczas - zero przywrocenia sesji... Wg mnie - to jest w maksymalnym stopniu pozbawione sensu, czyli pomysl bezmyslny.
(usiluje jakos okielznac ff, wzorem jest opera - b. czesto widze, ze ff ma rozwiazania kompletnie bez przemyslen, jakis taki poziom programistow-licealistow... Nigdy nie jest wiadome co odpala jakosciowo w nowej wersji, co zniszcza, co... itp itd.)
covo
 
Posty: 1826
Z nami od: 21 maja 2003, 01:02

Odp: Przywracanie zamkniętych okien

Postautor: Robert » 06 lipca 2017, 07:08

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; Ubuntu; Linux x86_64; rv:54.0) Gecko/20100101 Firefox/54.0

witam,

Aby przywrócić Firefoxa do ustawień fabrycznych w pasku adresu wpisz “about:support“, a następnie kliknij “Odśwież program Firefox.." - powyższe przywraca opcje "zachowaj karty i zakładki z ..." ;
wszystkie dodatki i modyfikacje zostają usunięte, bookmarki są zapamietane.

pozdrawiam R.
Robert
 

Odp: Przywracanie zamkniętych okien

Postautor: covo » 06 lipca 2017, 10:06

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:52.0) Gecko/20100101 Firefox/52.0

Robert pisze:kliknij “Odśwież program Firefox.."
[..................]
dodatki i modyfikacje zostają usunięte, bookmarki są zapamietane.

http://i.imgur.com/dsxluvE.png - gdzie ja mam to wykonać u siebie? :)
covo
 
Posty: 1826
Z nami od: 21 maja 2003, 01:02


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: