MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Kilka pytań - Narzędzia developerskie

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Kilka pytań - Narzędzia developerskie

Postautor: DRWAL12345 » 11 października 2017, 09:46

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64; rv:56.0) Gecko/20100101 Firefox/56.0

Mam takie pytania:
1. Co się stało z dynamicznym zmienianiem się linii pomocniczych przy zmianie css w konsoli. Bo teraz gdy zmieniam np. margines to linie pomocnicze stoją w miejscu i muszę najechać myszą na inny element w DOM i z powrotem na element, który zmieniam aby linie pomocnicze się zmieniły.
2. Dlaczego nie mogę robić zrzutów ekranu przy włączonym trybie responsywnym i czy będę mógł je robić w przyszłości?
3. Czy tryb responsywny mógłby zapamiętywać poprzednie ustawienie rozdzielczości, bo teraz zawsze po jego włączeniu odpala się najniższa rozdzielczość mobilna.
4. Czy moglibyśmy strzałkami na klawiaturze zmieniać rozdzielczość po najechaniu i stanięciu na szerokości lub wysokości strony w trybie responsywnym?
5. W trybie responsywnym wciąż nie działa mi symulacja dotknięć, czy zostanie to naprawione lub jest jakieś obejście aby działała ta funkcja?
6. Gdy kopiuję style css z konsoli do Visual Studio Code, kod jest rozstrzelony, robią się dodatkowe linie puste. Da się to jakoś naprawić?
7. Czy moglibyśmy dostać funkcję, że gdy kopiuję kod z edytora styli w konsoli to mi kopiuje klasę od razu z kropką a id od razu z haszem?
8. Mało ważne - jest opcja abyśmy mogli rysować linijką kontener i dostać jego kod np. klikając prawym myszy - jakiś kontener defaultowy z wysokością, szerokością i np. pozycją absolutną na ekranie?
DRWAL12345
 

Odp: Kilka pytań - Narzędzia developerskie

Postautor: dexter » 11 października 2017, 10:36

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:57.0) Gecko/20100101 Firefox/57.0

2. U mnie działają zrzuty ekranu.

3. W tym momencie na wyjściu nic nie jest zapamiętywane, więc wszystko wraca do ustawień domyślnych. Pracują nad tym, ale jakoś powoli.

4. Chyba nie, tu jest pełna lista skrótów.

5. No mnie też jakoś to nie do końca działa. Tzn działa dopiero po wyjściu z trybu responsywnego.

7. Nie rozumiem, u mnie kopiuje się tak jak jest.
dexter
Moderator
 
Posty: 8325
Z nami od: 02 października 2004, 21:30


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: