MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Nowy layout YouTube wciskany na chama czy problem z FF?

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Nowy layout YouTube wciskany na chama czy problem z FF?

Postautor: rintintintaramtamtam » 19 stycznia 2018, 13:36

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:56.0) Gecko/20100101 Firefox/56.0

Szacowne Grono może mi wyjaśnić w czym tkwi przyczyna problemu z YouTube na moim Firefoxie 56.0.2

Objawy:

- wchodzę na stronę (na ogół bez logowania) YT i mam nowy layout (nie ukrywam, nie cierpię go tym bardziej im większą przekątną ekranu aktualnie się posługuję) oraz włączoną opcję Autoplay :evil:
Wyłączam więc Autoplay i wchodzę więc w ustawienia YT (trzy pionowe kropki) i zaznaczam Przywróć stary wygląd (kiedyś wystarczyło kliknąć 1x teraz nawet i 3x aż się wyświetli stary layout YT i po nim ten niebieski francowaty monit zakrawający o szantaż emocjonalny jak to się napracowali nad nowym wyglądem YT i żebym go może jednak - choćby i z tego względu - polubił... :evil:
Obejrzę sobie kilka głupich filmików z kotami, psami i wyciskaniem wągrów, przecinaniem czyraków tudzież odtykaniem kanału słuchowego przy pomocy wiertła widiowego do betonu fi14 i naładowany pozytywną energią wyłączam YT...

Mija jakiś czas spędzony na wszystkim poza używaniem YT... kiedy zapada decyzja wracamy na YT...

i tu jasna cholera! :evil: aż mi powieka zaczyna drgać znowu ten cholerny nowy layout i znowu włączony Autoplay!

Czy to Google tak mnie polubił czy może mam coś nakićkane w Firefoxie 56.0.2?
Usuwalem już ciasteczka Ccleanerem i nadal ten problem występuje.
rintintintaramtamtam
 
Posty: 32
Z nami od: 29 lipca 2014, 09:48

Odp: Nowy layout YouTube wciskany na chama czy problem z FF?

Postautor: krystian3w » 19 stycznia 2018, 13:50

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/63.0.3239.132 Safari/537.36 OPR/50.0.2762.58

rintintintaramtamtam pisze:Usuwałem już ciasteczka CCleanerem i nadal ten problem występuje.


Dodaj ciasteczka ustawień youtube do wyjątków (w nich jest zapisywana głośność, autoplay, starszy wygląd).
Usuwasz to wraca głośność na full, autoplay i nowy wygląd.

Nie ukrywam może YouTube teraz nachalniej w trakcie przełącza na nowy wygląd (np. raz lub kilka razy dziennie - nie jak kiedyś po tygodniu).

https://greasyfork.org/pl/scripts/34818 ... re-classic - skrypt co tworzy ciasteczko przywracające stary wygląd.
¡Moz://a zorro de fuego!

Moz://a raposa de fogo!
krystian3w
 
Posty: 1923
Z nami od: 01 grudnia 2017, 15:27

Odp: Nowy layout YouTube wciskany na chama czy problem z FF?

Postautor: rintintintaramtamtam » 19 stycznia 2018, 15:35

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:56.0) Gecko/20100101 Firefox/56.0

krystian3w, ciasteczka usunąłem Ccleaner-em raz może dwa razy, niemal w akcie rozpaczy po kilkunastu dniach użerania się z w/w powracającym problemem.

Właśnie sprawdziłem wszystkie możliwe sytuacje jakie mają wpływ na niechcianą zmianę ustawień i tak:
- reset przeglądarki raczej nie ma 100% wpływu na zmiany ustaw, można włączać i wyłączać przeglądarkę i "nasze" zmiany się utrzymują,
- reset komputera również, restartowałem po 2-3x nic się nie zmieniło,

Trochę zaczyna to wyglądać tak jak piszesz, mija określony czas - powiedzmy 90-120min + restart strony YT - i mamy niechciane zmiany YT.

ps. dzięki za skrypt, zaraz go wypróbuję, może zwalczy to natręctwo Googla/YT

dopisano:
skrypt Youtube - Restore Classic rozwiązał problem 8-)
rintintintaramtamtam
 
Posty: 32
Z nami od: 29 lipca 2014, 09:48


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: