MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Czyżby to zakłócenia firefox?

Tematy specyficzne dla przeglądarki Mozilla Firefox

Moderator: Pomocy?!

Czyżby to zakłócenia firefox?

Postautor: Stempel2018 » 24 czerwca 2018, 12:37

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:60.0) Gecko/20100101 Firefox/60.0

W ostatnich dniach, co jakiś czas, pojawiają się zakłócenia w działaniu stron, portali, mediów społecznościowych - nie ma reguły. Czy to wina przeglądarki firefox(?). Nie wiem z czym to "ugryźć" - a może to połączenie internetowe (choć sprawdzałem na innych połączeniach i też pojawiają się), a może sam laptop szwankuje? Ale wydaje mi się, że to firefox. Od czasu do czasu - jak na zrzucie, w podanym niżej linku - zlewa się czcionka i/lub znikają niektóre elementy strony. Nie ma reguły na jakiej stronie, losowo są takie zakłócenia... Jak to naprawić?
http://stronamichala.net/zrzut_onet/
Stempel2018
 
Posty: 1
Z nami od: 24 czerwca 2018, 12:19

Odp: Czyżby to zakłócenia firefox?

Postautor: krystian3w » 24 czerwca 2018, 15:28

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; rv:61.0) Gecko/20100101 Firefox/61.0

Spróbuj może na wyłączonej akceleracji sprzętowej.

  • Wchodzisz do ustawień i szukasz w opcjach ogólnych:
    • "Zalecane ustawienia wydajności" - odznaczasz
    • Potem pojawi się "Korzystaj ze sprzętowego przyspieszania, jeśli jest dostępne" - odznaczasz.
  • Zamknij okna Firefox i uruchom go ponownie i testuj.

Jak są nowsze sterowniki do karty graficznej na stronie producenta to możesz pomyśleć o aktualizacji jak dasz radę - albo już to ogarnęło Windows Update i mam nadzieje, że nie pobrało jakieś wadliwej wersji sterownika.

Może ktoś inny kojarzy co konkretnie powoduje taki efekt jakby 3D pod tanie okulary z czerwonym i niebieskim plastikiem.
¡Moz://a zorro de fuego!

Moz://a raposa de fogo!
krystian3w
 
Posty: 1928
Z nami od: 01 grudnia 2017, 15:27


Wróć do Przeglądarka Firefox

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: