MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Import wiadomości z pliku *.pst do Thunderbirda

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Import wiadomości z pliku *.pst do Thunderbirda

Postautor: Przeman » 24 kwietnia 2005, 14:05

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.7) Gecko/20050414 Firefox/1.0.3

Witam.
Mój problem przedstawia się następująco.
Miałem zaintalowanego Win`98SE i Outlooka 2000. W Outlooku wyeksportowałem wiadomości do pliku *.pst.
Kiedy zainstalowałem WinXP i Thunderbirda, nie potrafię zaimportować wiadomości z tego pliku do tego klienta poczty. Co mam zrobić?
Nie chcę się bawić w instalowanie raz jeszcze Outlooka, importowaniu do niego tego pliku i dopiero z niego do Thunderbirda. Próbowałem importować ten plik do Outlook Expresa ale nie zadziałało.
Szukałem odpowiedzi na necie, ale bezskutecznie.
Pozdrawiam, Przeman
Przeman
 
Posty: 2
Z nami od: 24 kwietnia 2005, 13:56

Postautor: goomish » 24 kwietnia 2005, 19:56

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.7) Gecko/20050414 Firefox/1.0.3

Być może się mylę :) ale jeżeli nie, wyjścia masz dwa:
1. To, którego nie chcesz, czyli zainstalować Outlooka i dopiero wtedy zaimportować pocztę do Thunderbirda. Po wszystkim Outlooka możesz odinstalować :)
2. Wyjście drugie: znaleźć kogoś z taką samą jak Twoja była wersja MS Outlook, podłączyć do niego przyniesiony ze sobą plik *.pst, poprosić tego kogoś o (chwilowe? :) ) zainstalowanie Thunderbirda, zaimportowanie z poziomu Thunderbirda poczty z MSO, wynikowe pliki (%profil_thunderbirda%\Mail\%konto%\*.* zabrać do domu i wrzucić w odpowiednie miejsce. A zainstalowanego u kolegi / koleżanki / znajomego / znajomej Thunderbirda zostawić, a nuż... :D
goomish
 
Posty: 203
Z nami od: 02 grudnia 2004, 22:02

Postautor: Przeman » 24 kwietnia 2005, 22:21

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7.7) Gecko/20050414 Firefox/1.0.3

Powitali:)
Dzięki. Właśnie udało mi się tego dokonać. Netety, musiałem zainstalować Outlooka:( No! I na dodatek trzeba było go uczynić domyślnym klientem poczty!!! Czysta gupota! Po co robic ludziom tyle problemów?! Dzięki za dobre chęci:)
Pozdrowionka, Przeman
Przeman
 
Posty: 2
Z nami od: 24 kwietnia 2005, 13:56


Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: