MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

eksport maili z Thunderbirda do office - jak to zrobić?

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

eksport maili z Thunderbirda do office - jak to zrobić?

Postautor: kkus » 13 lutego 2007, 23:11

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1 Creative ZENcast v1.01.06

Muszę przenieść pocztę z TB do microsoft office. Jak można to zrobić? TB staje dęba i uniemożliwia mi to pomału pracę. Poza tym muszę mieć synchronizację kontaktów i kalendarza z telefonem - niemiec mnie zaczął męczyć :) i musze mieć przypominajki :)) - no i backup kontaktów, maili, telefonów mówiąc poważnie. Odpowiedzcie tu lub na maila: kkus@poczta.fm
Krzysztof

PS
Tylko nie mówcie mi o bilobilu i takich tam. Używam i jakoś dalej kiepsko :)))
kkus
 

Postautor: cyke » 14 lutego 2007, 12:13

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1

Może najpierw to:
http://email.about.com/od/mozillathunderbirdtips/qt/et_export_to_oe.htm
a potem z OE do Outlooka? Jeśli jesteś mniej zaawansowanym użytkownikiem, skorzystaj z opcji Step by Step Screenshot Walkthrough.
Pozdrawiam!
---------------------------
--= Keep on rockin' =--
---------------------------
cyke
 
Posty: 55
Z nami od: 30 marca 2004, 19:37
Lokalizacja: z Mazurskich lasów

Postautor: OChUI » 27 marca 2007, 01:38

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3

Witka

Kolega Ci dobrze podpowiada. Właśnie uporałem się z tym problemem (ja również z powodu telefonu rezygnuję z TB).

Ja zrobiłem to tak:
- użyłem IMAPSize aby skonwertować pocztę TB na pliki eml
- z nimi nie ma problemu aby zaimplementować do OE
- a OE ma funkcje exportu do Outlooka
....... i gitara

Dokładny opis jest tu:
http://www.broobles.com/imapsize/th2outlook.php

I tam w tekście jest link do zassania IMAPA

Powodzonka

Ja się zabieram za szukanie metody na przeniesienie kontaktów......
OChUI
 

Postautor: E2rd » 27 marca 2007, 13:16

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3

OChUI pisze:Ja się zabieram za szukanie metody na przeniesienie kontaktów......

A co, przez zwykły eksport Książki adresowej nie idzie? :o
Masz pytanie? Tu są odpowiedzi :)
E2rd
Moderator
 
Posty: 3937
Z nami od: 26 marca 2002, 23:16

Postautor: kot behemot » 27 marca 2007, 22:20

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.3) Gecko/20070309 Firefox/2.0.0.3

OChUI pisze:Witka

Kolega Ci dobrze podpowiada. Właśnie uporałem się z tym problemem (ja również z powodu telefonu rezygnuję z TB).

Ja zrobiłem to tak:
- użyłem IMAPSize aby skonwertować pocztę TB na pliki eml
- z nimi nie ma problemu aby zaimplementować do OE
- a OE ma funkcje exportu do Outlooka
....... i gitara

Dokładny opis jest tu:
http://www.broobles.com/imapsize/th2outlook.php

I tam w tekście jest link do zassania IMAPA

Powodzonka

Ja się zabieram za szukanie metody na przeniesienie kontaktów......



Czy ten sposób działa z The Bat? Tzn. z Thunderbird do The Bat.
kot behemot
 

Odp: eksport maili z Thunderbirda do office - jak to zrobić?

Postautor: -greguar- » 11 czerwca 2012, 09:55

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (compatible; MSIE 9.0; Windows NT 6.1; WOW64; Trident/5.0)

Witam,
myślę że jest prostrzy sposób na przeniesienie maili z Thunderbirda do outlook office (2010), jesli oczywiście serwer obsługuje IMAP.

Czyli tak:
1. utwórz zupełnie nowe konto w TB jako typ: IMAP.
2. Sprawdź połączenie i poobierz wiadomoci.
3. Przeciągnij maile ze starego konta (POP3) do odpowiednich Katalogów w nowym koncie i jescze raz wyślij/odbierz
- w ten sposób wyślesz na serwer ładnie wszytkie maile z załacznikami ( troszke to potrwa w zależnosci od wielkosci poczty)
4. Dodaj konto do Outlook'a jako IMPA
- tutaj poczytaj o konfiguracji, aby wszytko ładnie Ci wpadło ;-)
5. pobierz wiadomości
6 GOTOWE ;-)))

Ja też rezygnuję z TB, zostałem zmuszony ...

[pomocy udzielamy na forum]
-greguar-
 

Odp: eksport maili z Thunderbirda do office - jak to zrobić?

Postautor: Grzegorz » 15 czerwca 2012, 15:56

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:15.0) Gecko/15.0 Firefox/15.0a1

ImportExport Tools potrafi zapisać wiadomości (pojedyncze, wybrane, wszystkie) z Thunderbirda w formacie czytelnym dla Outlooka.
GnuPG. Podpisuję własne wypowiedzi. | TrueCrypt. Ufam kryptografii, nie państwu. | Tor. Dbam o swoją prywatność. | OTR. Moje rozmowy nie są podsłuchiwane.

Załóż konto lub kup domenę WWW z linka polecającego: http://www.hekko.pl/?ref=34295
Grzegorz
Moderator
 
Posty: 7486
Z nami od: 15 kwietnia 2007, 12:33

Odp: eksport maili z Thunderbirda do office - jak to zrobić?

Postautor: lauras » 05 października 2017, 10:45

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/61.0.3163.100 Safari/537.36

Dowiedz się, jak zaimportować plik Thunderbird MBOX do programu Outlook
Otwórz program Outlook, aby zaimportować pliki MBOX do pliku PST >> Plik >> Import / Eksport >> Importuj pocztę internetową i adresy >> Kliknij przycisk Dalej >> wybierz plik mbox >> Dalej i zakończ.

Nietechnicznym użytkownikiem może używać narzędzia innej firmy, tj. Konwertera Softaken MBOX do PST. http://www.softakensoftware.com/mbox-to-outlook-converter.html
lauras
 
Posty: 1
Z nami od: 05 października 2017, 10:10

Odp: eksport maili z Thunderbirda do office - jak to zrobić?

Postautor: rossou » 12 lipca 2018, 07:19

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/67.0.3396.99 Safari/537.36

Przenieś narzędzie e-maile do Outlook'a Thunderbirda,

Wybierz pliki, które chcesz przesłać do programu Outlook, a następnie zapisz jako wybrane pliki i zapisz je w nowym miejscu, aby łatwo je znaleźć.

Teraz o prognozie,
1. Wybierz menu Plik -> Ustawienia konta i przejdź do plików danych.
2. Dodaj i wybierz plik danych programu Outlook (.pst) z podanej opcji.
3. Teraz przejdź do eksploratora okien i znajdź folder, który wyeksportowaliśmy w kroku 2.
4. Zaznacz wszystkie e-maile (Ctrl + a), przeciągnij je do widoku MS i upuść w okienku wiadomości.

Jeśli się nie uda, spróbuj uruchomić aplikację konwertera mbox, dzięki czemu możesz przeszukiwać wszystkie pliki skrzynki pocztowej automatycznie wewnątrz komputera i przekonwertować je do pliku pst w krótkim czasie. http://www.sametools.com/convert/mbox/
rossou
 
Posty: 1
Z nami od: 12 lipca 2018, 07:06

Odp: eksport maili z Thunderbirda do office - jak to zrobić?

Postautor: joseph471 » 07 września 2019, 05:58

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/76.0.3809.132 Safari/537.36

Jeśli musisz przekonwertować plik MBOX do formatu PST, możesz użyć tego oprogramowania innej firmy, jakim jest MailsClick Konwertuj plik MBOX do narzędzia PST. To oprogramowanie ma bardzo łatwy interfejs, z którego każdy może korzystać bez znajomości oprogramowania. Ta aplikacja obsługuje inne formaty plików, takie jak MSG, EML, EMLX, PST itp. Konwersja pliku MBOX do PST działa dobrze dla wszystkich najnowszych wersji Microsoft Outlook i Windows.

Odwiedź tutaj: - https://www.mailsclick.com/convert-mbox-file/
joseph471
 
Posty: 2
Z nami od: 05 września 2019, 06:54


Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: