MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Wygląd a'la OE i inne sortowanie- potrzebny Thunder-geniusz

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Wygląd a'la OE i inne sortowanie- potrzebny Thunder-geniusz

Postautor: Marceli33 » 08 sierpnia 2016, 09:59

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:43.0) Gecko/20100101 Firefox/43.0

Dzień dobry,
Chcę się przenieść z Outlook Express na Thunderbirda. Mam bardzo specyficzne wymagania. Oto lista "pobożnych życzeń" o porady dla osób które są w temacie więcej niż zaawansowane.
1. Muszę odbierać i wysyłać pocztę z dwóch źródeł - kont prywatnych i firmowych. Mam kilka adresów jako ja i jako firma. Chciałbym aby wiadomości z tych 2 meta-źródeł wpadały do dwóch oddzielnych folderów - np. Odebrane prywatne i odebrane firma.
2. Chciałbym aby powyższe rozwiązanie działało też dla poczty wysłanej i usuniętych. Czyli czyli wysłane prywatne i firma, usunięte wysłane i firma.
3. Robocze, spam mają wpadać do jednego folderu, niezależnie od źródła.
4. Widok - po lewej nie chcę widzieć nazw kont pocztowych, ale tylko foldery, jakie? Ano w tej kolejności: Prywatne odbiorcza z podziałem na moje podfoldery, do których sobie ręcznie sortuje, Prywatne wysłane, Prywatne usunięte, Firma odbiorcza, firma wysłane, Firma usunięte, Robocze, Spam. Dokładnie ta kolejność i poza tym nie chcę widzieć tam nic więcej.
5. Prawy panel ma być widokiem skrzynki odbiorczej prywatnej.
6. Dwa "przyciski" odbierz/wyślij jeden dla poczty z kont prywatnych, drugi dla poczty z kont firmowych

Uff, to chyba wszystko, tzn. na inne problemy znalazłem odpowiedź m.in na tym forum (np. import poczty)
Z góry dziękuję za wszelką okazaną pomoc i udzielone rady. Pozdrawiam.
Marceli33
 
Posty: 1
Z nami od: 08 sierpnia 2016, 08:52

Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: