MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Odzyskanie archiwum maili po fizycznym uszkodzeniu dysku

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Odzyskanie archiwum maili po fizycznym uszkodzeniu dysku

Postautor: msl72 » 07 listopada 2016, 20:18

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64; rv:49.0) Gecko/20100101 Firefox/49.0

Witam,
To mój pierwszy post i od razu proszę o pomoc.
Pał mi dysk (fizycznie). Kupiłem nowy, postawiłem system, i ze starego dysku udało mi się odzyskać sporo plików (programem R-Studio). Niestety rezultat odzyskiwania nie wygląda jak widok drzewka w Eksploratorze plików. Mam za to kilka tysięcy folderów z różną zawartością. Nie ma również np katalogu użytkownika, który mógłbym podpiąć do TB po nowej instalacji. Natomiast działa wyszukiwanie. I tak: szukanie "*.msf" zwróciło mi dużo plików związanych z pocztą.
Dodatkowy problem to fakt, że w ramach klienta poczty były tam cztery konta (moje, żony, dzieci) a nazwy plików są takie same (inbox, sent, drafts itp). Czy istnieje metoda na usystematyzowanie tego, co udało mi się ocalić i odtworzyć (chociaż częściowo) archiwalne maile?
Przepraszam, jeżeli post wydaje się chaotyczny, ale szczerze mówiąc nie mam pomysłu na to, jak sobie z tym poradzić samodzielnie.
Wielokrotnie przenosiłem konto po reinstalacji. Jednak tym razem zadanie jest trudniejsze.
Z góry dziękuję za Pomoc
msl72
 
Posty: 1
Z nami od: 07 listopada 2016, 20:02

Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: