MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Data przeniesienia wiadomosci do kosza?

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Data przeniesienia wiadomosci do kosza?

Postautor: p.kaminski » 15 lutego 2017, 11:18

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64; rv:51.0) Gecko/20100101 Firefox/51.0

Istnieje coć takiego w thunderbirdzie jak możliwość sprawdzenia czy wiadomość została przeniesiona do kosza przez użytkownika bądź kiedy została tam wrzucona? Mam pewien problem w pracy a taka opcja by mi dużo pomogła. Użytkownik upiera się, że thunderbird sam wrzucił istotną wiadomość do kosza. Adres mailowy jak i załącziki były zaufany, nie raz wpadały do tej osoby wiadomości z tego adresu bez problemowo. Można gdzieś podejrzeć historię bądź jakieś logi?
p.kaminski
 
Posty: 2
Z nami od: 15 lutego 2017, 11:13

Odp: Data przeniesienia wiadomosci do kosza?

Postautor: dexter » 15 lutego 2017, 11:47

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:54.0) Gecko/20100101 Firefox/54.0

Chodzi o log filtra spamu czy o log filtra nowej poczty?

Przeglądanie dziennika filtrów niechcianych wiadomości
Lokalizacja menu: Narzędzia | Opcje… | Bezpieczeństwo | Niechciana poczta | Wyświetl dziennik

Przeglądanie dziennika filtrów
Lokalizacja menu: Narzędzia | Filtrowanie wiadomości… | Dziennik filtrów
dexter
Moderator
 
Posty: 8325
Z nami od: 02 października 2004, 21:30

Odp: Data przeniesienia wiadomosci do kosza?

Postautor: p.kaminski » 15 lutego 2017, 12:21

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64; rv:51.0) Gecko/20100101 Firefox/51.0

W sumie o to i o to. nie wiem jak thunderbird potraktował tą wiadomość. Podejrzewam że użytkownik sam usunął do kosza i muszę mieć dowód na to. na 99% jestem pewny że to wina użytkownika i musze znaleleźć gdzieś w logach potwierdzenie usunięcia przez niego tej wiadomości. jak jest taka możliwość byłbym wdzięczny za pomoc

Edit: w obydwu przypadkach filtry były wyłączone więc odpada.
p.kaminski
 
Posty: 2
Z nami od: 15 lutego 2017, 11:13


Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: