MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Office 365 i filtry w TB

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Office 365 i filtry w TB

Postautor: tygrysuav » 20 marca 2017, 15:19

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; Ubuntu; Linux x86_64; rv:52.0) Gecko/20100101 Firefox/52.0

Przeniesiono mi konto firmowe na serwer Office 365. Odkąd używam Thunderbirda korzystam z opcji wcześniejszego pobierania samych nagłówków. Mam teraz problem z działaniem filtrów. Pobrane nagłówki przenoszone są do właściwego folderu, ale po pobraniu wiadomości widzę tylko tytuł. Tzn. klikam "pobierz" i mail się pobiera, ale na podglądzie nie widać treści wiadomości. Żeby było śmieszniej po wybraniu odpowiedzi treść (jako cytat) jest widoczna. Kiedy pobieram z serwera całe wiadomości zamiast samych nagłówków wszystko działa OK. Mail ląduje w przypisanym folderze, klikam na tytuł i widzę wiadomość.

Kiedy korzystałem z firmowego serwera nie miałem takich problemów dlatego wydaje mi się, że to coś z serwerami Office. Przejrzałem ustawienia tam i w Thunderbirdzie i nadal nie rozumiem co się dzieje. Kawałek dalej znalazłem wątek z trochę podobnym pytaniem, ale pokazane tam rozwiązanie u mnie się nie sprawdza. Czy mogę prosić o pomoc? Może ktoś też został "obdarzony" Officem 365 i wie gdzie leży problem.
tygrysuav
 
Posty: 1
Z nami od: 20 marca 2017, 14:57

Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: