MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

nie wysyła wiadomości podczas Odpowiadania

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

nie wysyła wiadomości podczas Odpowiadania

Postautor: RafalP » 24 maja 2017, 07:41

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:45.0) Gecko/20100101 Firefox/45.0

Witam,
Od jakiegoś czasu mam bardzo denerwujący problem, na jednym z kont pocztowych, które od kilku miesięcy jest skonfigurowane poprawnie w Thunderbird na danym komputerze zaczął losowo pojawiać się problem z Odpowiadaniem na wiadomości Odebrane, występuje błąd SMTP limitu czasu Dostarczania wiadomości.
Natomiast gdy napiszę Nową wiadomość na ten sam adres e-mail odbiorcy, na który wysyłam odpowiedź wszystko przechodzi bez problemu.
W czym może tkwić problem?? Wygląda mi to na błąd w Thunderbirdzie skoro sam się pojawił prawdopodobnie po jego aktualizacji.
Próbowałem już wszystkiego, ponownie konfigurować to konto, usuwać i na nowo instalować Thunderbird, wyłączanie antywirusa ESET i zapory w komputerze i routerze też nie pomaga, nie wydaje mi się aby to był problem Windows 10 Pro 64-bit.
Na innych kontach e-mail skonfigurowanych w tym samym profilu Thunderbirda ten problem nie występuje.
Bardzo proszę o pomoc, jeżeli ktoś ma podobny problem i znalazł rozwiązanie?
RafalP
 

Odp: nie wysyła wiadomości podczas Odpowiadania

Postautor: RafalP » 24 maja 2017, 07:46

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:45.0) Gecko/20100101 Firefox/45.0

Dotyczy najnowszej wersji Thunderbird 52.1.1 32-bit
RafalP
 


Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: