MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Lightning a dwa konta Google

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Lightning a dwa konta Google

Postautor: hubapiet » 30 maja 2017, 06:44

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:53.0) Gecko/20100101 Firefox/53.0

Siema!
Mam dwa konta na Googlu (prywatne i służbowe). W obu mam pocztę i w obu po kilka kalendarzy. Jeszcze 2-3 tygodnie temu wszystkie kalendarze z obu kont ładnie działały w TB. Teraz kalendarze z konta prywatnego musiałem usunąć. Zaczęło się od tego, że kilka dni nie było mnie przy kompie i wyświetlało się ze 30 powiadomień. Próbowałem je odrzucić, ale pojawiał się komunikat, że ta wiadomość została ostatnio zmieniona na serwerze i żadna z dostępnych opcji nie dawała rezultatu - przypomnienie wyświetlało się wciąż. Jedynym wyjściem było odpiąć kabel od internetu i usunąć kalendarze prywatne, bo to ich przypomnień nie mogłem skasować.

Kiedy teraz próbuję te kalendarze znów dodać dochodzę do okienka "Wybierz kalendarze" (Nowy kalendarz -> kalendarz zdalny -> Kalendarze Google -> zaznaczam konto prywatne), ale do wyboru na liście mam tylko kalendarze z... konta służbowego, mimo że prawidłowo zaznaczam wcześniej to prywatne.

Próbowałem też dodać kalendarz poprzez link iCal. Wtedy wyświetlają się zdarzenia, ale nie mam możliwości modyfikacji.

W telefonie (Android) wszystkie kalendarze wyświetlają się prawidłowo, edytują itd.

Oczywiście dodatek Dostawca dla kalendarza Google mam zainstalowany.

Z góry dziękuję za pomoc.
hubapiet
 
Posty: 3
Z nami od: 26 kwietnia 2016, 21:19

Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: