MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

JAK ODZYSKAĆ FOLDERY Z WIADOMOŚCIAMI

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

JAK ODZYSKAĆ FOLDERY Z WIADOMOŚCIAMI

Postautor: Bartek333 » 15 czerwca 2017, 16:25

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Macintosh; Intel Mac OS X 10_12_5) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/58.0.3029.110 Safari/537.36

Witam. Mam taki problem. W thunderze utworzyłem sobie foldery do których przenosiłem ważne maile, np. folder - Księgowość. Foldery tworzyłem w thunderbirdzie, a nie na poczcie gdzie miałem konto - poczta.hekko.pl. Z przyczyn problemów technicznych admin przekierował mi pocztę, a w zasadzie utworzył gdzie indziej, nie na hekko. Jak wpisałem hasło w thunderbirdzie to pojawiły się nowe maile, które dzisiaj przyszły ale w sekindzie zniknęły foldery, które miałem potworzone... Fizycznie je znalazłem na kompie, w folderze z profilem w katalogu ImapMail. Ale za potrafię ich przywrócić z wiadomościami żebym je miał z powrotem w thunderbirdzie. Pomocy!!!
Bartek333
 

Odp: JAK ODZYSKAĆ FOLDERY Z WIADOMOŚCIAMI

Postautor: Mirek » 15 lipca 2017, 02:54

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; Linux x86_64; rv:54.0) Gecko/20100101 Firefox/54.0

Powinno wystarczyć stworzenie przez Tb jakiegoś nowego (pod)folderu w Lokalnych folderach (np. Odzyskane), a następnie przy wyłączonym Tb nadpisanie tego pliku (Mail\Local Folders\Odzyskane) plikiem, który namierzyłeś w ImapMail (czyli kopiujesz i zmieniasz mu nazwę na Odzyskane). No i jeszcze usunąć plik Odzyskane.msf, a następnie odpalić Tb.
Mirek
Moderator
 
Posty: 2156
Z nami od: 09 sierpnia 2007, 20:37


Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: