MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Synchronizacja "wysłane" przez IMAP dla onet.pl

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Synchronizacja "wysłane" przez IMAP dla onet.pl

Postautor: porlock » 07 grudnia 2017, 23:51

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/62.0.3202.94 Safari/537.36

Hej Mam taki problem ze gdy synchronizuje pocztę z konta na onet.pl poprzez IMAP proces zatrzymuje się na folderze wysłane, monitor aktywności pokazuje "Uaktualnianie folderu Wysłane, Pobieranie wiadomości do folderu wysłane 3 z 13" i tak sobie może wisieć przez kilka godzin. Restart thunderbirda nie pomaga, jedyna solucja to usunąć konto i dodać je ponownie w tedy przez pare dni jest ok aż problem wystąpi ponownie. Używam wersji 52.5.0 (32 bity).
Konfiguracja konta jest prawidłowa serwer imap.onet.pl port 993 SSL/TLS, sprawdzałem tez bez szyfrowania na porcie 143, próbowałem ustawić limit rozmiaru pobieranych wiadomości na 150kB oraz czasu wiadomości na 30 dni ale bez zmian.

Proszę o pomoc bo ten problem doprowadza mnie już do szału :shock: :?
porlock
 
Posty: 1
Z nami od: 07 grudnia 2017, 23:36

Odp: Synchronizacja "wysłane" przez IMAP dla onet.pl

Postautor: Mirek » 11 grudnia 2017, 12:46

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; Win64; x64; rv:57.0) Gecko/20100101 Firefox/57.0

Może jakaś wiadomość na serwerze jest uszkodzona lub z jakiegoś powodu Tb sobie z nią nie radzi. Spróbowałbym założyć przez interfejs webowy (tj. przez stronę onet poczty) nowy folder, gdzieś poza Wysłanymi, przenosić tam część wiadomości wysłanych i sprawdzać, czy po tej operacji synchronizacja wysłanych nie zacznie działać. Ewentualnie, jeśli nie są to jakoś ważne wiadomości - to po prostu bym je pousuwał (no, może najpierw skopiował je gdzieś do Folderów lokalnych w Tb, skoro czasami udaje się całość zsynchronizować).
Mirek
Moderator
 
Posty: 2156
Z nami od: 09 sierpnia 2007, 20:37


Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: