MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

thunderbird nie wyswietla wiadomosci

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

thunderbird nie wyswietla wiadomosci

Postautor: JohySpZOO » 16 kwietnia 2018, 11:50

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:59.0) Gecko/20100101 Firefox/59.0

Witam.
Mam taki problem.
Zrobiłem format systemu i zainstalowałem Klienta poczty Thunderbird na nowo aktualnego ze strony. Po jego zainstalowaniu skopiowałem cały folder z danymi kont poczty .
Co się okazało.
Ostatnie e-maile w skrzynce odbiorczej są z dn. 2017.12.07r - e-maili od ww. daty do dnia dzisiejszego nie ma (zdjęcie nr 1 z linku).
Wpisując w wyszukiwarkę np. 'smuga' w wynikach wyszukiwania mam z 2018r widoczną historię oraz na widoku początek e-maila wraz z załącznikami (zdjęcie nr 2 z linku).
Klikając na widoczną historię nie widzi e-maila (zdjęcie nr 3 z linku).

Link do zdjęć: https://drive.google.com/open?id=191dVDnEdh0UqTXOPrYa_7wDNW3Uj10rD

Proszę o pomoc.
JohySpZOO
 
Posty: 1
Z nami od: 16 kwietnia 2018, 10:32

Odp: thunderbird nie wyswietla wiadomosci

Postautor: Mirek » 29 kwietnia 2018, 16:12

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; Win64; x64; rv:59.0) Gecko/20100101 Firefox/59.0

Ja bym po zrobieniu kopii spróbował pousuwać (przy wyłączonym Tb) pliki *.msf w katalogu z profilem (i Twoją pocztą).
Można też skorzystać (z poziomu programu Tb) z przycisku Napraw (we właściwościach problematycznego folderu).

No i dla pewności można też zerknąć przez jakiś program do podglądu plików tekstowych / edytor tekstowy obsługujący odpowiednio duże pliki - czy te brakujące maile rzeczywiście są w pliku Inbox (najnowsze na końcu).

A jeśli korzystasz z protokołu IMAP - i wszystkie foldery z wiadomościami są również na serwerze - to zawsze można usunąć i od nowa skonfigurować konto Tb.
Mirek
Moderator
 
Posty: 2156
Z nami od: 09 sierpnia 2007, 20:37


Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: