MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Wpisałem hasło w złym polu - POMOCY

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Wpisałem hasło w złym polu - POMOCY

Postautor: minax » 26 kwietnia 2018, 22:08

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/65.0.3325.181 Safari/537.36

Witam!

Podczas logowania do thunderbirda przez nieuwagę zacząłem wpisywać hasło, podczas gdy było kliknięte na listę wiadomości. Skróty klawiszowe wszystko posypały. Na kliencie jest 5 skrzynek, firmowe maile, nie mogłem się zalogować do dwóch z nich, mimo, że jeden wchodzi bez problemu na onet poczcie. Na drugi udało mi się zalogować po kilkunastu minutach i zresetowaniu klienta. Najgorsze jest to, że skrótem SHIFT+C oznaczyłem jako nieprzeczytane wszystkie wiadomości na jednej ze skrzynek - a było ich ponad 70 i nie były odznaczone celowo... Czy jest jakikolwiek sposób, żeby do cofnąć/ przywrócić poprzedni stan klienta?
minax
 
Posty: 1
Z nami od: 26 kwietnia 2018, 21:54

Odp: Wpisałem hasło w złym polu - POMOCY

Postautor: Mirek » 29 kwietnia 2018, 16:20

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; Win64; x64; rv:59.0) Gecko/20100101 Firefox/59.0

Jeśli nie masz kopii zapasowej (ani nikt inny, korzystający z tej poczty), w której tamte wiadomości są jeszcze oznaczone jako nieprzeczytane - to nie ma takiej możliwości.

A co do wspomnianej onetowej skrzynki - może coś jest nie tak z ustawieniami portów, protokołów, loginem/nazwą użytkownika - którą powinien stanowić cały adres e-mail - a nie tylko to co przed "małpką".
No bo zakładam, że nie zostałeś zablokowany przez onet za zbyt dużą liczbę prób zalogowania ze złym hasłem (przez Ciebie albo np. przez wirusa).

PS: Na przyszłość staraj się podawać temat, który trochę lepiej opisuje problem - w tym wypadku należałoby zatytułować np.: "Przywrócenie oznaczenia nieprzeczytanych wiadomości" czy np.: "Jak cofnąć przypadkowe oznaczenie części wiadomości jako przeczytane".
Mirek
Moderator
 
Posty: 2156
Z nami od: 09 sierpnia 2007, 20:37


Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: