MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

code=0x80004004 Filtrowanie tożsamość

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

code=0x80004004 Filtrowanie tożsamość

Postautor: PiterB » 05 marca 2020, 15:45

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/80.0.3987.122 Safari/537.36

Dzień dobry,
mam 3 konta dodane do thunderbirda, ustawione filtry na 3 kontach. Tylko na jednym działają poprawnie.
Na pozostałych dwóch pojawia się błąd:
Filtrowanie się nie powiodło: „Przerwano wysyłanie odpowiedzi” zgłasza błąd „code=0x80004004” podczas: Zastosowano filtr „Wyb...
Wykorzystuje filtr do wysłanie odpowiedzi do klienta tzn dostaje z sklepu bądź allegro maila o temacie "Nowe zamówienie" i chcę aby odpisał i wyskakuje w/w błąd.
Ale jeśli sam napiszę maila o takim temacie to już filtr działa...
Wyczytałem że może tu chodzić o tożsamość ale nie wiem jak to ustawić:

przetłumaczono na pl:

Przeglądając zamieszczony powyżej kod błędu, natknąłem się na raport o błędzie, który dotyczył tego problemu. Najwyraźniej filtry wiadomości Thunderbird nie będą teraz wysyłać automatycznej odpowiedzi, jeśli pole „Do:” nie zgadza się z twoim adresem e-mail! Zakładam, że zostało to stworzone jako rodzaj zabezpieczenia przed spamem, ale niestety złamałeś niektóre podstawowe funkcje, na których polegałem.

Dla tych, którzy również szukają odpowiedzi, kluczem jest stworzenie nowej „tożsamości”. Otwórz ustawienia konta i kliknij pierwszy wiersz konta, z którym pracujesz. W prawym dolnym rogu kliknij przycisk „Zarządzaj tożsamościami”. W tym oknie musisz dodać nową tożsamość z adresem e-mail używanym do wysyłania wiadomości na listę mailingową (w powyższym przypadku był to test-help@xxx.xxx). Zamknij okna, a Twoja automatyczna odpowiedź powinna teraz poprawnie odpowiadać na wiadomości e-mail z Twojej listy mailingowej.
PiterB
 
Posty: 4
Z nami od: 05 marca 2020, 00:59

Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: