MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

niektóre wiadomości nie przestrzegają chronologii

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

niektóre wiadomości nie przestrzegają chronologii

Postautor: kuszelas » 09 grudnia 2023, 21:11

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/109.0.0.0 Safari/537.36

Thunedbird v. 115.5.1
W tym programie mam zamontowanych kilka kont. W folderze każdego z nich, z wyjątkiem jednego, wiadomości wyświetlane są w kolejności: rosnąco według daty.
Ten wyjątek, to wiadomości grup dyskusyjnych news.chmurka.net - p.c.o.m-w.winnt. W załączeniu screen:
https://images90.fotosik.pl/698/8a85d8e05041e931.jpg
na którym czerwonymi kropeczkami zaznaczyłem wiadomości, które są umieszczone w nieodpowiednich miejscach, nie przestrzegają chronologii.Ten screen to tylko wycinek z ostatniego okresu. Wcześniejsze wiadomości również zawierają takie przypadki.
Co ciekawe, z wiadomomości na serwerze news.chmurka.net, oprócz p.c.o.m-w.winnt subskrybuję jeszcze p.c.pecet. W nim mam sporo pobranych wiadomości - wszystkie prawidłowo posegregowane według daty, narastająco.
Kombinowałem różnie, porównując ustawienia p.c.o.m-w.winnt z p.c.pecet. Niestety, wiadomości zajmujące nieprawidłowe pozycje nie przestawiły się w miejsca gdzie być powinny.
Proszę o radę, jak zmusić te wiadomości do zajęcia prawidłowych pozycji.
mk
kuszelas
 
Posty: 45
Z nami od: 04 kwietnia 2011, 20:12

Odp: niektóre wiadomości nie przestrzegają chronologii

Postautor: kuszelas » 21 grudnia 2023, 21:41

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/109.0.0.0 Safari/537.36

Udało się. Zrobiłem to tak:
- klik PPM na folderze wiadomości,
- klik w "właściwości",
- pojawia się okienko, w którym kliknąłem w: "Napraw folder",

Pozdrawiam
mk
kuszelas
 
Posty: 45
Z nami od: 04 kwietnia 2011, 20:12


Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: