MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Dodawanie konta pocztowego => restart TB =>brak nowego konta

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

Dodawanie konta pocztowego => restart TB =>brak nowego konta

Postautor: malutkicud » 07 marca 2024, 13:23

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/122.0.0.0 Safari/537.36

Hej, szukałem w wyszukiwarce, ale nic nie znalazłem - może nieumiejętnie wpisałem albo mało precyzyjnie (w sumie problem jest dość dziwny).
TB Version 115.8.1 + OS Win10 (22H2).
Mam już kilka skrzynek (~10) i dodaje kolejną. Wszystko ładnie się pojawia, konfiguracja itd pomyślnie, pojawiają się katalogi - można wysyłać/odbierać pocztę etc. Wszystko fajnie pięknie do momentu ponownego uruchomienia programu, bo po uruchomieniu tej skrzynki nie ma i nic co było z nią związane - i tak za każdym razem.
Dodam, że zmiany w programie (np. dodawanie nowych adresów do książki adresowej lub operacje wysłane/odebrane na pozostałych istniejących skrzynkach) są zapisywanie. Nadałem programowi uprawnienia administratora i to, że każdy użytkownik ma pełną kontrolę nad programem. TB był reinstalowany, ale bezskutecznie.

Problemy zaczęły się pojawiać po ostatniej aktualizacji systemu (lub TB?). Ktoś miał podobny problem i znalazł rozwiązanie? Przecież nie będę stawiał nowego OS bo się coś przy update wysypało :? ? Może wystarczy zrobić downgrade TB? Gdzieś są dostępne archiwalne wersję z zaufanego źródła?
malutkicud
 
Posty: 1
Z nami od: 07 marca 2024, 13:10

Odp: Dodawanie konta pocztowego => restart TB =>brak nowego

Postautor: krystian3w » 10 marca 2024, 17:16

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64; rv:123.0) Gecko/20100101 Firefox/123.0

Są na FTP:

https://ftp.mozilla.org/pub/thunderbird/releases/

W Windows 10 można opóźniać aktualizacje o około 30 dni jak MS nie robi testów kompatybilności z TB ani TB nie ma czasu by robić takie testy na 2 tygodnie przed wydaniem aktualizacji KB dla 10 przez M$.
¡Moz://a zorro de fuego!

Moz://a raposa de fogo!
krystian3w
 
Posty: 1930
Z nami od: 01 grudnia 2017, 15:27


Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: