MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

W jaki sposob odzyskać maile z Thunderbirda do MozBackup?

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

W jaki sposob odzyskać maile z Thunderbirda do MozBackup?

Postautor: Gość » 21 października 2004, 14:50

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7) Gecko/20040707 Firefox/0.9.2

w jaki sposób wyeksportować wiadomosci e-mail z thunderbirda do outlooka? poprzez Mozilla backup sie nie da. chce wyekspoertowac wiadomosci do outlooka i potem spowrotem do thunderbirda.

po co takie kombinacje?

a no mam w thunderbirdzie 300 MB maili i padl mi system i nie mialem kopi z mozilla backup akurat. udalo mi sie odzyskac wiadomosci wszystkie i wszystkie sa widoczne w thunderbirdzie. jednak jak robie kopie mozilla backu to plik kopi zajmuje 53kB i jest praktycznie pusty. nie kopiuje maili. pewnie program je widzi ale jakies pliki konfiguracyjne sa niezapisane odpowiednio. chce sprobowac takiego zwanziga jak opisalem zeby moc zrobic kopie zapasowa. chyba ze znacie jakies inne sprawdzone metody to porsze o sugestie.

z gory dzieki
pozdrawiam
Akanid
Gość
 

Postautor: Gość » 21 października 2004, 16:04

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl-PL; rv:1.7.1) Gecko/20040707 MultiZilla/1.6.4.0b

zrób ręcznie kopię katalogu z profilem, ewentualnie tylko poczty z profilu
Gość
 

Postautor: Gość » 21 października 2004, 17:01

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7) Gecko/20040707 Firefox/0.9.2

ręcznie juz zrobiłem. wlasnie w taki sposob odzyskalem maile. ale po recznym wgraniu ich do thunderbirda nie mozna zrobic automatycznej ich kopii :(
Gość
 

Postautor: Express » 22 października 2004, 15:53

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Win98; en-US; rv:1.7) Gecko/20040707 Firefox/0.9.2

Stzrelam, ale tak bym póbował:

oczywiście najpierw zrób kopię profilu, zwykłą, przegrywając pliki - bo to jak mówisz działa.

skopiuj maile do nowego - nowoutworzonego - katalogu ew. nawet na nowym koncie. stare (całe konto) usuń.
Nie wiem dokładnie jak to działa, ale jest spora szansa, że program odbuduje zepsute pliki na nowym koncie. A wtedy powino się dać to z mozbackupować
Express
 
Posty: 115
Z nami od: 04 czerwca 2003, 17:13

Postautor: Gość » 16 listopada 2004, 00:16

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl-PL; rv:1.7) Gecko/20040707 Firefox/0.9.2

dzieki za rade. zribilem jak powiedziales i zadzialalo.

pozdro
akanid
Gość
 


Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: