MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

przesiadka z Moziilla Suite na Thunderbirda - kłopot

Tematy specyficzne dla klienta poczty Mozilla Thunderbird

Moderator: Pomocy?!

przesiadka z Moziilla Suite na Thunderbirda - kłopot

Postautor: tuor » 14 listopada 2004, 17:47

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; rv:1.7.3) Gecko/20041001 Firefox/0.10.1

Przy instalacji TB 0.9 ( przy 0.8 było to samo) grzecznie pyta czy chcę zaimportowac profil z Mozi Suite. Zgadzam się, on importuje i wysypka...

Ma 2 konta w tej samej domenie i trzecie w zupełnie innej. Po imporcie maile z pierwszego konta dublują sie na drugie, a tych z drugiego nie ma. Trzecie importuje się bez problemów.
Czyli tracę Żonine maile = wpierdol = wracam do Kuriera Poczty.

Pomóżcie bo lubię tego ptaka i nie chciałbym go zostawić.
tuor
 
Posty: 17
Z nami od: 25 sierpnia 2003, 21:08

Postautor: tuor » 16 listopada 2004, 18:06

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; rv:1.7.3) Gecko/20041001 Firefox/0.10.1

a tak sobie poodpowiadam bo minęły 2 dni i nic
tuor
 
Posty: 17
Z nami od: 25 sierpnia 2003, 21:08

Postautor: Alenson » 17 listopada 2004, 11:30

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.0; pl-PL; rv:1.7.5) Gecko/20041108 Firefox/1.0

Ja miałem sytuację identyczną, również wiadomości się nadpisywały. Najpierw zrobiłem kopie całego profilu Mozilli. Później uruchomiłem kreator importu, on zaimportował jedno konto poprawnie, dwa pozostałe, mające domenę inna niż poprzednie, tak samo popaprał. Więc wlazłem sobie na nowo utworzony profil TB, do folderu Mail. Później dostałem się do tego samego folderu, lecz na kopii z Mozilli Suite, którą zrobiłem wcześniej (albo bez kopii, od razu do profilu Suite). Ręcznie zgrałem zawartość podkatalogów z pocztą (pliki inbox itp.) ze starego profilu, do tych samych katalogów, lecz już na nowym profilu TB. Wszystko działa :)
Alenson
 
Posty: 77
Z nami od: 20 sierpnia 2003, 07:36
Lokalizacja: Szczecin


Wróć do Klient poczty Thunderbird

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter

cron
Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: