MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

dziwny problem z profilem przegladarki i naszaklasa

Inne tematy społeczności związanej z MozillaPL.org

Moderator: Pomocy?!

dziwny problem z profilem przegladarki i naszaklasa

Postautor: PocketKocurek » 22 stycznia 2010, 01:04

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.2) Gecko/20100115 Firefox/3.6

to chyba najlepsze miejsce na post.

po "premierze" nktalk - wewnetrznego komunikatora portalu, poniewaz lubie takie zabawki postanowilem sprawdzic jak rozwiazanie nk wypadlo w porownaniu do fb czy grona (nie, nie jestem rozhisteryzowanym uzytkownikiem nk, zeby nie bylo) i zdarzyla sie rzecz dziwna; po przeladowaniu strony przestaje ona reagowac na jakiekolwiek klikniecia prawym przyciskiem myszki, pod lewym mam trzy pozycje: kopiuj, zaznacz wszystko, pokaz zrodlo zaznaczenia.
usuwalem wszystkie pozycje z historii wlacznie z ciasteczkami - bez reakcji, wylaczalem wszystkie dodatki wlacznie z motywami - nie pomoglo, wylaczalem pozycje w pliku host - rowniez nic, natomiast wszystko dziala normalnie na czystym profilu (i oczywiscie w innych przegladarkach) oraz po wylaczeniu w innej przegladarce nktalk.

czy pozycje w informacjach o stronie ("tryb standardow" i "IE=EmulateIE7") moga miec z tym cos wspolnego? http://i49.tinypic.com/ogc128.jpg
"Pan to nie może być nawet rośliną, bo nawet karczoch ma serce."
PocketKocurek
 
Posty: 149
Z nami od: 19 czerwca 2005, 22:56
Lokalizacja: Tokyo-3, Geofront

Odp: dziwny problem z profilem przegladarki i naszaklasa

Postautor: 13Latek:P:P » 13 marca 2010, 13:35

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2) Gecko/20100115 Firefox/3.6

Mam podobny problem... Mam Mozille Firefox (3.6)Zaloguje się na N-k, i nagle strona przestaje reagowac na prawy przycisk myszki... Nic nie moge zrobić, jedynie co, to przesuwam stronę za pomocą strzałek w klawiaturze, zaznaczam Tab i akceptuje Enter-em... Ale przecież to żałosne, nie będę do końca życia posługiwać się na moim koncie klawiaturą... Tak na "moim koncie" bo na tym samym komputerze, n-k chodzi wszystkim, normalnie, bez zarzutów, tylko mi nie!! ;/;/;/ :evil: Wszystkie inne strony działają... Miałam już 3 przeglądarki w ciągu tego miesiaca... :Operę, która przez długi czas chodziła bez zarzutów, a nagle stało się tak jak teraz, tyle, że nikomu na moim komputerze się nie dało wejść na nk, później przestawiłam się na IE8, który tez chodził spoko, nagle stało się to co opisuję teraz, więc założyłam Mozille Firefox 3.6 , też chodziła dobrze, aż do niedawna...;/;/ powiedzcie, o co chodzi, jak pozbyc się tego "natręctwa" ?? Bo jest coraz gorzej, a ja nie wiem co mam robić... :evil:
13Latek:P:P
 

Odp: dziwny problem z profilem przegladarki i naszaklasa

Postautor: Tomek » 13 marca 2010, 17:52

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; en-US; rv:1.9.2) Gecko/20100207 Namoroka/3.6

Wykonaj Standardową diagnostykę. Czytaj ze zrozumieniem i upewnij się, że kopia profilu została wykonana. Jeśli problem nie ustąpi, poinformuj o przebiegu diagnostyki. Napisz, co wniosło stworzenie nowego profilu oraz uruchomienie przeglądarki w trybie awaryjnym.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52


Wróć do Inne

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: