MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Ogólna rozmowa - Firefox 4 i forum Mozilli - tymczasowy

Inne tematy społeczności związanej z MozillaPL.org

Moderator: Pomocy?!

Ogólna rozmowa - Firefox 4 i forum Mozilli - tymczasowy

Postautor: Robert M. » 28 marca 2011, 17:43

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.16) Gecko/20110319 Firefox/3.6.16 GTB7.1

Witam, kiedyś się tutaj rejestrowałem, ale nie pamiętam loginu.....zresztą mam tylko 1. zapytanie ważne i ze 2, 3. mniej wazne, choć też istotne.....Podam maila i proszę o odpowiedz....[ciach]
1. mam wersję 3.6 i ostatnio, tzn. w lutym raz a w marcu parokrotnie nagle mi samoistnie gasła, pojawia się ramka do wysłania usterki, wysyłam....a gdzie to zgłoszenie wędruje?? i czemu mam tą usterkę, co jest przyczyną??
Co nalezy zrobić zeby to usprawnić, naprawić??
2. a najnowsza wersja z tego co wyczytałem nie jest taka idealna...szkoda,ale dlaczego?? czytam i boję sie instalować.....przeczytałem powyższe wypowiedzi i widzę, ze jest chyba gorsza od tej mojej wersji...i pytam...czemu takie sa zmiany?? Zapewne główne decyzje podjęto w głownej Siedzibie Mozilli w Stanach(zdaje sie tam jest głowna siedziba??)a może nie w Stanach??
3. A to pytanie zabezpieczajace nad ramką z wypowiedzią to antyspam...czy tak??(zeby wiadomo było, ze pisał człowiek a nie urządzenie, robot spamujacy??).
Mój mail......tylko proszę bez Spamu.....
[ciach]
4. Bedę wdzięczny choć za parę słów wyjasnienia.
5. Wpisałem ten antyspam i nie zatwierdzilo się za pierwszym razem, dlaczego?? zaraz znowu spróbuję.I znowu coś nie tak....Dlaczego?? Oto dowód....
Podana nazwa użytkownika jest już używana. Wybierz inną.
Udzielono nieprawidłowej odpowiedzi na pytanie zabezpieczające.odpowiedz dałem dobrą tą antyspamową.I znowu było żle.I znowu żle.Umiem liczyć i wpisywać cyfry.
Ostatnio zmieniony 29 marca 2011, 13:17 przez Tomek, łącznie zmieniany 2 razy
Powód: Nie odpowiadamy na maile. Komunikujemy się tylko przez forum, żeby inni użytkownicy mogli skorzystać z odpowiedzi.
Robert M.
 

Odp: Firefox 4.0 - zmiany na minus, czy przywyczajenia

Postautor: Robert M. » 28 marca 2011, 17:48

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.16) Gecko/20110319 Firefox/3.6.16 GTB7.1

witam ponownie, moja nazwa użytkownika po kliknięciu na nią nie jest aktywna, bo nie jestem zarejestrowany a klikając na innych mogę wejść na ich Profil dlatego, ze są zarejestrowanymi użytkownikami, dobrze wiem??ale zeby wejsc na ich profil musze się zalogować, zapewne chodzi o ochronę danych osobowych, z tego co wiem, czy tak??
Robert M.
 

Odp: Firefox 4.0 - zmiany na minus, czy przywyczajenia

Postautor: Tomek » 28 marca 2011, 18:30

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; Linux i686; rv:2.0) Gecko/20110321 Firefox/4.0

AD 1. Na początek wyczyść pamięć podręczną przeglądarki: Firefox → menu Narzędzia → Wyczyść historię przeglądania → wybierz Wszystko → rozwiń Szczegóły → zaznacz tylko Pamięć podręczna → naciśnij przycisk Wyczyść teraz, jeśli nie pomoże wykonaj Standardową diagnostykę. Czytaj ze zrozumieniem i upewnij się, że kopia profilu została wykonana. Jeśli problem nie ustąpi, poinformuj o przebiegu diagnostyki. Napisz, co wniosło stworzenie nowego profilu oraz uruchomienie przeglądarki w trybie awaryjnym.
AD 2. Zmiany jak zmiany. Wypróbuj - zawsze możesz cofnąć się do starszej wersji.
AD 3. Tak - to antyspam
AD 4. proszę bardzo
AD 5. patrz punkt 1
2 post - tak, tak.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Odp: Firefox 4.0 - zmiany na minus, czy przywyczajenia

Postautor: Robert M. » 28 marca 2011, 22:17

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.16) Gecko/20110319 Firefox/3.6.16 GTB7.1

Witam ponownie,dziękuję za powyższą odpowiedz, jestem wdzięczny za wskazówki,miło mi, że Pan Moderator(to jakby Kontrolujący Forum, czy tak??)zauważył moje posty i odpisał,
1.A. Pamięć podręczna to tzw. ciasteczka, czyli strona zapamiętuje gdzie wchodzę i jak będe wchodził drugi raz szybciej ja odnajdzie, tak?? Mam tą pamięć wyczyścić, to pomoże,ale nadal nie wiem co jest przyczyna usterki, czy Pan może wie?? B. podał Pan linki(te na niebiesko), jak takie coś się wstawia?? C. mam czytać ze zrozumieniem, czyli bardzo uważnie, tak?? D. podał Pan link do kopii profilu...ona jest potrzebna, ale do czego?? zrobię ją.I muszę zrobić nowy profil i uruchomić przeglądarkę w trybie awaryjnym, dobrze, popróbuję, ale po co mam zrobić nowy swój profil i uruchomić tryb awaryjny??(proszę o wyjasnienie zebym wiedział w jakim celu cos robię)?? E. jeśli nie wypali to mam tutaj napisać a wtedy Pan mi dalej pomoże??
Punkty 2,3,4 rozumiem bez zapytań.
5. nie załapywał antyspam(mimo, że dobry wpisywałem) z winy przeglądarki, przez jej usterki??
Usunął Pan mojego maila...jak się doczytałem dlatego że odpisuje sie na Forum żeby inni mogli skorzystać?? A te słowo na czerwono co oznacza??
Drugi Post....to ochrona danych(dobrze się domyslałem).
Jeszcze mam nową sprawę, ale to w nowym poście......
Robert M.
 

Odp: Firefox 4.0 - zmiany na minus, czy przywyczajenia

Postautor: Robert M. » 28 marca 2011, 22:40

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.16) Gecko/20110319 Firefox/3.6.16 GTB7.1

Witam, proszę o odpowiedzi na Trzeciego posta oraz na tego, czyli 4......
1. wolałbym jednak mailowo mieć odpowiedzi, to nie można, stanowczo nie można??(jeśli chodzi żeby inni poczytali dla wiedzy posty to obiecuję posty z maili tutaj zamieścić potem),
2. a pisząc przed wejściem na Forum do Administratora...ta osoba to jest Administatorem Forum czy Strony jako Strony Mozilli??(chodzi o główną stronę)było napisane, ze o Produktach Mozilli ta osoba nie odpowiada, to tylko o usterkach widocznych na stronie, czy tak??(A).
B. żeby wejść tutaj skopiowałem wcześniej link do moich wypowiedzi tych wcześniejszych i przesłałem sam do siebie na maila i pojawilo się to.....
General Error
SQL ERROR [ mysql4 ]

User mozilla_mozpl already has more than 'max_user_connections' active
connections [1203]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an
administrator if this problem persists.
Co ON ZNACZY I DLACZEGO JEST PO ANGIELSKU TYLKO?? A potem kliknąłem i wszedłem na Forum bez problemu, to jak to rozumieć, raz jest żle, potem dobrze??

C. rejestracja na Forach jest konieczna zeby jeśli ktoś komuś np. ubliża lub coś podobnego żeby go skarcić, zbanować?? Ale można jako ' gość' też pisywać na forach czy tylko tutaj??
D. Admini i Moderatorzy maja więcej uprawnień niż zwykly Użytkownik??(czym się różni Moderator od Admina...uprawnieniami??).
E. czas na Forum jest chyba niewłaściwy??
F. słowa....jak ...rozserzenia, dodatki, wtyczki czym się różnią??
G. czy Fox jest jednak najlepszą przeglądarką?? A jego nazwa znaczy tyle co ' ognisty lisek'?? Ciekawe co wymyślajacy nazwę miał na myśli??
H. czy w Polsce jest Siedziba jego?? bo w Europie i na Swiecie to są siedziby. Fox to Nie Firma a Fundacja??
Jeśli coś jeszcze będę miał, jakąś niejasność to napiszę 5. posta.
Robert M.
 

Odp: Firefox 4.0 - zmiany na minus, czy przywyczajenia

Postautor: Tomek » 29 marca 2011, 06:52

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:2.0) Gecko/20100101 Firefox/4.0

Ad 1 - W artykule o SD masz opisane czemu ona służy, masz także wszystkie odpowiedzi na te pytania. Dlatego miałeś czytać uważnie. Dzięki SD poznamy przyczynę usterki.
Ad 1. B - wstawianie linków - faq.php#f3r0 - znacznik URL (masz nad polem tekstu)
Ad 5. To właśnie ustali SD - czy to wina przeglądarki czy czegoś innego
Usunął Pan mojego maila...jak się doczytałem dlatego że odpisuje sie na Forum żeby inni mogli skorzystać?? A te słowo na czerwono co oznacza??

Że ciachnąłem maila... czyli usunąłem fragment twojej wypowiedzi.
wolałbym jednak mailowo mieć odpowiedzi, to nie można, stanowczo nie można??(jeśli chodzi żeby inni poczytali dla wiedzy posty to obiecuję posty z maili tutaj zamieścić potem),

Nie robimy wyjątków. Forum jest publiczne i ma służyć wszystkim.
a pisząc przed wejściem na Forum do Administratora...ta osoba to jest Administatorem Forum

Tak. I lepiej nie pisać na pw do adminów/moderatorów... z reguły nie odpowiadamy na pw.
General Error
SQL ERROR [ mysql4 ]

User mozilla_mozpl already has more than 'max_user_connections' active
connections [1203]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an
administrator if this problem persists.
Co ON ZNACZY I DLACZEGO JEST PO ANGIELSKU TYLKO?? A potem kliknąłem i wszedłem na Forum bez problemu, to jak to rozumieć, raz jest żle, potem dobrze??

To błąd serwera - za dużo użytkowników było jednocześnie na forum i serwer się wyłożył. Po angielsku jest dlatego że komunikaty serwerra są wysyłane właśnie w tym języku (skrót myślowy).
rejestracja na Forach jest konieczna zeby jeśli ktoś komuś np. ubliża lub coś podobnego żeby go skarcić, zbanować?? Ale można jako ' gość' też pisywać na forach czy tylko tutaj??

To już nie tematyka forum ale odpowiem. Rejestracja nie jest po to żeby skarcić, zbanować. Jest po to żebyś np. otrzymywał mailem informację że ktoś odpowiedział na twój post. Na naszym forum możesz pisać jako gość. Ale nie możesz już edytować swoich wypowiedzi.
Admini i Moderatorzy maja więcej uprawnień niż zwykly Użytkownik??(czym się różni Moderator od Admina...uprawnieniami??).

Tak. Administrator jest jak Bóg... a moderatorzy jak Archaniołowie....
czas na Forum jest chyba niewłaściwy??

Sprawdzimy
Odpowiedzi na pozostałe pytania do znalezienia w google.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Odp: Firefox 4.0 - zmiany na minus, czy przywyczajenia

Postautor: _Puma_ » 29 marca 2011, 08:06

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:2.0) Gecko/20100101 Firefox/4.0

Co do czasu na forum, jeśli Ci chodzi o różnicę godziny to w profilu zaznacz 'czas letni'.
_Puma_
 
Posty: 702
Z nami od: 31 października 2005, 19:34

Odp: Firefox 4.0 - zmiany na minus, czy przywyczajenia

Postautor: Robert M. » 29 marca 2011, 09:15

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.16) Gecko/20110319 Firefox/3.6.16 GTB7.1

Witam i dziękuję p. Tomkowi za duże wyjaśnienia, choć szkoda, ze nie na wszystko(pretensji nie mam), ale dlaczego nie mógł Pan na wszystko odpisać choć po 1. zdaniu??(A).
B. Słowo SD....to ' standartowa diagnostyka'??tam są wyjaśnienia??
C.(punkt 1B. ze wczoraj)wstawianie linków....byłem pod podanym odnośnikiem i czy to chodzi o ten artykuł....
(Czy można umieszczać obrazki w poście?0Czy o inny? nad polem tekstu jest napis do góry....co Pan miał na myśli to pisząc??
D.Muszę zrobić to co Pan mi wczoraj polecił żeby po 1. nie było tychże usterek, błędów w mojej przeglądarce a po 2. żeby wyjaśniło się co jest przyczyną usterki czy dobrze zrozumiałem?? Boję się tych wielu czynności robić sam, żeby coś nie skopsać.....napisze dużymi, bo to WAŻNE.....CZY KTOŚ Z WARSZAWY MOŻE MI POMÓC, PRZYJECHAĆ DO DOMCIU I MI POMÓC NAPRAWIĆ TĄ USTERKĘ??(KIEDYŚ BYŁ U MNIE PAN PRZED OK. 3. LATY I POMÓGŁ), PODAM TEL. 22/6485085 ....Robert. Jesli tylko bym musiał odinstalować i zainstalować i nic poza tym, to bym sobie poradził, ale jeśli usunąć ciasteczka i zrobić duplikat ,kopię przegladarki to nie wiem czy dam sobie radę??
E. szkoda, ze nie można mailowo.....rozumiem, ze forum jest dla wszystkich, ale obiecałem, ze potem posty z maili tutaj zamieszcze,a na prywatne wiadomości dlaczego nikt nie odpowie??(bo tak jak zrozumiałem nalezy pisać tylko na Forum, takie sa zasady.....o to chodzi, tak??).??
F. To kiepsko, że serwer nawalił,ale super, ze teraz dobrze i sprawnie działa,
dzieki za wyjasnienia wszelakie i o rejestracji również,
Edytować...to wiem, ze poprawiać swój post, czy tak?? a jako Gość nie mogę, ale dlaczego??(trzeba być zarejestrowany, to tylko jest opcja dla zarejetrowanych użytkowników, dobrze zrozumiem??).
G. i na koniec....Admin to główny Szef a Moderatorzy to Pomocnicy, jakby zastępcy...tak myślałem, ale wolałem się upewnić.
A czas jest zły....Użytkownik Puma napisał żeby to zmienić w profilu, ale nie zauwazył, ze nie jestem zarejestrowanym uzytkownikiem, Wy zarejestrowani to mozecie, ja nie, choć mi to nie przeszkadza.
H. WAŻNE.....(o to nie pytałem)....Nowe....nie dostałem automatycznej aktualizacji do wersji 4., mam odptaszone zeby przychodziła automatycznie a nie przyszła, czy tylko do mnie czy do wszystkich NIE??(AKTUALIZACJA DO WERSJI 4.).
Robert M.
 

Odp: Firefox 4.0 - zmiany na minus, czy przywyczajenia

Postautor: Tomek » 29 marca 2011, 11:50

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:2.0) Gecko/20100101 Firefox/4.0

Ad A. - wszystkie informacje o które prosisz są dostępne w Strefie pomocy, w Faq, w wikipedii - wystarczy troszkę poklikać.
Ad B. Tak - to skrót żeby w kółko nie pisać...
Ad C. Dodawanie linków/zdjęć odbywa się za pomocą tzw. BBCODE - jest to język znaczników. http://pomoc.phorum.pl/faq.php?mode=bbcode - na tej stronie masz to dokładniej opisane. Na naszym forum są też guziczki (nad polem do wpisywania tekstu) które ułatwiają posługiwanie się bbcode.
Ad. D - Standardowa Diagnostyka nie jest wcale trudna. Jeśli czytasz dokładnie, to powoli wszystko sam zrobisz. Co do samego problemu - w pierwszym poście napisałeś że wyskoczyła ramka z usterką. Informacja o usterce jest wysyłana do deweloperów (autorów) mozilli. Samo wysłanie nie oznacza że problem został rozwiązany. Ot tylko poszła informacja że jest. Żeby dokładnie zdiagnozować problem - trzeba przeprowadzić SD. W twoim przypadku jeśli problem nie powtarza się często, nie przejmowałbym się tym tak bardzo. Możliwe że jakaś strona (skrypt na niej) wywołał problem, niekoniecznie problem musi tkwić w Fx.
Ad.E - mamy tu pewne zasady których się trzymamy. Z reguły moderatorzy nie odpowiadają na prywatne wiadomości. Uznajemy zasadę że wszytko ma być dostępne dla innych. Odezwij się do mnie wieczorem na pw - może coś wyjątkowo poradzimy... Przyjechać nie przyjadę ale są inne formy pomocy.
Ad F. to tylko maszyna.... Posty mogą edytować tylko użytkownicy zarejestrowani. Goście nie mogą, bo wtedy każdy, bez wyjątku mógłby zmienić twój post.
Ad G. Tak. Można to tak ująć....
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Odp: Firefox 4.0 - zmiany na minus, czy przywyczajenia

Postautor: Robert M. » 29 marca 2011, 12:30

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.16) Gecko/20110319 Firefox/3.6.16 GTB7.1

Witam, dzięki za wyjasnienia,myślę, ze nie gniewasz się za to??(i kłopotu nie zrobiłem)?(WAŻNE),
A tutaj piszący skąd czerpią tą wiedzę o której tutaj piszą??(WAŻNE),
a wracając do moich punktów.....WAŻNE....

A. Strefa Pomocy jest na stronie tutejszej, a te FAG to pytania i odpowiedzi na każdym forum, które ułatwiają użytkownikowi poruszanie się po forach, dobrze wiem?? .....poczytam.

C. ten skrót BBCODE ...co to są te znaczniki?? A to Forum to nie Mozilli??
te guziczki nad ramką do pisania to je widzę,ale nie wszystkie wiem do czego są....jak się mam tego i skad dowiedzieć??

D. Nie jest trudna, więc Pan sadzi, ze sobie poradzę...miło, ze ktoś wierzy we mnie i moje siły,
Ci Autorzy co robią z otrzymaną wiadomoscią??
problem nie występuje często(choć przeszkadza czasem w pisaniu, czytaniu), to nie ma się czym przejmować, to super,
Skrypt to ktoś mi mówił, ze to jakiś program na stronie, czy tak?? a Usterka to wina moze być przeglądarki albo danej strony, czy dobrze zrozumiałem??

E. dzieki, ze Pan chce pomóc przez internet, ale napisał mi, że pomoże na prywatną wiadomość, ale nie podał gdzie mam napisać(zapomniał Pan, że nie jestem zalogowany i nie mogę pisać na prywatne, chodzi o ochronę danych osobowych...tak Pan mi napisał wczoraj powyżej),a Pan nie jest z Warszawy??

F. Ale dlaczego Goscie nie mogą bez wyjatku zmieniać postów a Zarejestrowani mogą??
H. na to nie odpowiedział mi Pan.....AKTUALIZACJA najnowszej wersji nie doszła do mnie, mimo, ze mam zaznaczoną opcję automatycznie, dlaczego?? tylko do mnie czy do wszystkich nie przyszła??
Robert M.
 

Ogólne dywagacje nt. Firefox 4.0 i forum... temp

Postautor: Tomek » 29 marca 2011, 13:11

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:2.0) Gecko/20100101 Firefox/4.0

Piszący tu czerpią wiedzę z doświadczenia. Gniewać się nie gniewam, chociaż widzę że muszę sprzątnąć ten temat.... i przenieść go w nowe miejsce bo nam się bałagan robi.
Ad A. Tak.
Ad C. Poczytaj linka którego ci dałem. Forum to forum Mozilli, oparte na skrypcie phpBB. O guziczkach dowiesz się z linka który dostałeś.
Ad. D - czytaj powoli i dokładnie - dasz radę...
Wiadomość o usterce służy m.in. do poprawiania Fx. Jeśli błąd występuje często, jest powtarzalny to się go da naprawić w kolejnym wydaniu.
Ad. E - no tak.. .zapomniałem... wyślij mi maila na tomasiek@tomasiek.pl - odezwę się i skontaktuję się z tobą w bardziej przystępny sposób.
Ad. F - Bo wtedy mógłbyś zmienić nie tylko sój post, ale też każdy inny.
Ad. H - tu się nie wypowiem, nie jestem pewien czy mechanizm aktualizacji automatycznych już ruszył....
Reszta na pw.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Odp: Ogólna rozmowa - Firefox 4 i forum Mozilli - tymczasowy

Postautor: Robert M. » 29 marca 2011, 15:35

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.16) Gecko/20110319 Firefox/3.6.16 GTB7.1

Dzięki za wyjasnienia i podanie maila,
miło, ze jest bez gniewu i pretensji,
Mogę pisać po tzw. imieniu bez panowania??(A),
B. Zmieniono temat wątku...dlaczego?? tak można??
zrobił się bałagan, w jakim sensie??(piszemy o czym innym niż w temacie)??
C. tamto forum to prowadzi i to też Fundacja Mozilla...dobrze zrozumiałem??(ktoś dopisał posta, ze nie),
E. odezwę się na maila, choc nie wiem czy dzisiaj, ale się odezwę,
wiem, ze po ' małpie' w mailu podaje się stronę na której ma sie pocztę, Twoją stroną jest to nazwisko czy imię, które podałeś??(zresztą to nie takie istotne),dzieki za chęć pomocy i maila.
p.s.Kto prowadzi to Forum??(chyba Mozilla??)...literka C.
Robert M.
 

Odp: Ogólna rozmowa - Firefox 4 i forum Mozilli - tymczasowy

Postautor: Tomek » 29 marca 2011, 18:13

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (X11; Linux i686; rv:2.0) Gecko/20110321 Firefox/4.0

Możesz pisać po imieniu. Na forum jesteśmy sobie równi... choć nie zawsze tak mili...
B - przeniosłem temat - tamten dotyczył specyficznego problemu - a w twoim przypadku już mocno odeszliśmy od tamtej tematyki. To właśnie zadanie moderatorów. Trzymanie porządku na forum.
C - które tamto forum? To forum, na którym teraz piszesz, nie jest prowadzone przez Fundację Mozilla. "Prowadzi" je zespół aviary.pl + grupa moderatorów.
E - mój adres mailowy to tomasiek@tomasiek.pl - i tyle wpisujesz w adres mailowy. Nic więcej.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Odp: Ogólna rozmowa - Firefox 4 i forum Mozilli - tymczasowy

Postautor: Robert M. » 29 marca 2011, 20:49

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.16) Gecko/20110319 Firefox/3.6.16 GTB7.1

Jesteśmy ' równi', czyli zwracamy się po imieniu,to masz na myśli jak dobrze rozumiem,
a o kim napisałeś, ze jest miły??(o nas Obu??),czy ogólnie o wszystkich tutaj?? Ty jesteś miły, myślę, ze ja również,
B. czyli 'każdy temat' musi się trzymać danego obranego watku i nie można zchodzić z wytyczonej drogi, bo tworzy sie bałagan, tzw. zamieszanie, to masz na myśli??....więc ten temat przed moim tutaj napisaniem jest gdzie indziej a tylko to co ja piszę z Tobą jest tutaj...tak??(nie przyglądałem się dokładnie, więc pytam, mam link do tego tematu w pasku na górze przegladarki, klikam i widzę moje 'wypociny' do Ciebie, nic poza tym),
C. tamto forum...tzn. gdzie podałeś odnośnik(nie umiem tego sformulować, określić, było bez nazwy, tylko pytania i odpowiedzi...tło biało czarne, może po tym co napisałem skojarzysz??),a to dotyczy Mozilii, więc dlaczego kto inny prowadzi??(zespół aviary.pl + grupa moderatorów....kim jest ten zespół?? nic mi to nie mowi, bo ich nie znam, jakieś szczegóły moge wiedzieć?? lub jakis link do strony zebym wiedział cokolwiek o nich, a oni to prowadzą społecznie?? i tutaj admini i modzi pracuja społecznie?? i co nalezy spełnic zeby np.być modem czy adminem lub być w Waszym Zespole??), napisałeś bardzo ' tajemniczo', choc nie mam o to pretensji, ale lubię, jesli coś zaczynam pytać, wiedzieć dokładnie albo wcale.Dlatego zadaję dużo pytań, bo jestem dokładny, choć nie o wszystkim muszę wszystko wiedzieć, ale jak już pytam, to lubię żeby ktoś udzielił informacji dokładnej i rzetelnej a nie po tzw. łebkach(mało dokładnie i mało precyzyjnie), sam robię coś dokładnie i od innych też wymagam dokładnosci....przepraszam za to rozpisanie, mam nadzieję, że nie denerwujesz się?? Juz kończę, restę mailowo.
E. dzieki za maila, napiszę. Tylko to co tutaj pisałeś ważnego, to bardzo prosze opisz mi dokładnie w mailu, żebym nie musiał się znowu dopytywać, i nie pisz wyrazami fachowymi a prostymi(zebym sie nie musiał głowic co znaczą, znam trochę słów fachowych, ale nie wszystkie, więc jeśli będziesz podawał słowo fachowe, to w nawiasie napisz jego znaczenie, dzieki temu więcej się dowiem i więcej zrozumiem), pozdrawiam...Robert z Warszawy. A w mailu napisz mi skad jesteś, tak informacyjnie, Dobranoc.
Robert M.
 

Odp: Ogólna rozmowa - Firefox 4 i forum Mozilli - tymczasowy

Postautor: Robert M. » 29 marca 2011, 21:02

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.16) Gecko/20110319 Firefox/3.6.16 GTB7.1

Napisałem, ale niestety, mail wrócił, ale Dlaczego?? oto zwrotna informacja, tylko po angielsku.....

This is the Postfix program at host moh2-ve3.go2.pl.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to <postmaster>

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

The Postfix program

<tomasiek@tomasiek.pl>: host tomasiek.pl[195.88.30.134] said: 550 No Such
User
Here (in reply to RCPT TO command)
Robert M.
 

Odp: Ogólna rozmowa - Firefox 4 i forum Mozilli - tymczasowy

Postautor: Robert M. » 29 marca 2011, 21:23

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.16) Gecko/20110319 Firefox/3.6.16 GTB7.1

Więc z POMOCY zapewne ' Nici'.....szkoda..... :cry: :cry:
Robert M.
 

Odp: Ogólna rozmowa - Firefox 4 i forum Mozilli - tymczasowy

Postautor: Robert M. » 29 marca 2011, 21:29

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.16) Gecko/20110319 Firefox/3.6.16 GTB7.1

A może masz jakiegoś innego maila??
a jak zrobiłeś to...znaczy parę postów wyżej.....cytowałeś moją odpowiedz a swoją dałeś w ramce na lekko brązowo??
Robert M.
 

Odp: Ogólna rozmowa - Firefox 4 i forum Mozilli - tymczasowy

Postautor: Robert M. » 29 marca 2011, 21:32

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.16) Gecko/20110319 Firefox/3.6.16 GTB7.1

Nie wszystko, bez 1. zdania dodał się post powyżej i długo się wczytywało, pewnie coś znowu z serwerem?? za dużo wchodzi ludzi zapewne.
I znowu coś z tym antyspamem nie tak...co u licha??
Robert M.
 

Odp: Ogólna rozmowa - Firefox 4 i forum Mozilli - tymczasowy

Postautor: Tomek » 30 marca 2011, 06:44

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:2.0) Gecko/20100101 Firefox/4.0

Ad. B - tak. Dokładnie tak jak powiedziałeś. W danym temacie rozmawiamy na dany temat.
Ad. C tamto forum podałem bo ma dobrze opisany bbcode. To forum na którym teraz piszesz dotyczy Mozilli, ale nie jest prowadzone przez fundację Mozilli. Powstało ono wcześniej niż oficjalne fora mozilli, było prowadzone przez grupę zapaleńców, którzy potem utworzyli zespół aviary.pl (na stronie aviary.pl znajdziesz wszystkie informacje). Wszyscy działają tu społecznie, nikt nam nie płaci za czas. Wymagania na moda nie są duże - modzi obserwują każdego zarejstrowanego użytkownika i jeśli uznają że ktoś się nadaje to proponują go administratorowi.
Ad. D - w mailu wymienimy się numerami gadu - gadu żeby było łatwiej się komunikować.

co do maila - widzę że o2 ma problemy z tamtym mailem - napisz na tomasiek@o2.pl
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52

Odp: Ogólna rozmowa - Firefox 4 i forum Mozilli - tymczasowy

Postautor: Robert M. » 30 marca 2011, 07:15

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.16) Gecko/20110319 Firefox/3.6.16 GTB7.1

Witaj, dzięki za wyjaśnienia i za maila nowego, ale dlaczego moja poczta ma problem z Twoim mailem poprzednim??(wiesz może??),a po czym poznałeś, ze to tlen2??(po tym tekście angielskim??, tam jest zdaje się podany serwer go2, to po tym poznałeś??).
A po 2. napisałeś o gadu...mam rozumieć, ze się domyślasz, że go mam>??, tak, mam, ale starą wersję i wiem od pomocy technicznej, ze stare wersje mają kłopoty z obsługą nowych wersji, z tego powodu, ze przybywa użytkowników a numery rosną(tak mi napisali), ' stary' ze ' starym' się porozumie a ' stary' z ' nowym' mogą wystąpić problemy z docieraniem wiadomosci tekstowych...tak oto po krótce mi oni napisali, więc możesz mi podać numer, ja napiszę i zobaczymy co dalej......a na tą wiadomość mozesz mi tutaj odpisać(ostatni raz)lub ewentualnie już mailowo.
Ja zaraz napiszę, puszczę do Ciebie maila.
Robert M.
 

Następna

Wróć do Inne

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: