MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Na stronie nk cały czas mam kursor jak klepsydra zajęty

Inne tematy społeczności związanej z MozillaPL.org

Moderator: Pomocy?!

Na stronie nk cały czas mam kursor jak klepsydra zajęty

Postautor: bos_kg » 16 kwietnia 2013, 11:18

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:20.0) Gecko/20130409 Firefox/20.0 PaleMoon/20.0.1

Witam w internecie nie znalazłem info na temat mego problemu a mianowicie posiadam taką przeglądarkę jak pale moon i wczoraj przez przypadek skasowałem jej pliki i musiałem instalować ją od nowa a po zainstalowaniu ustawieniu jej wszystko jest po za stroną główna nk.pl cały serwis nk śmiga jak nalezy a na głuwnej stronie mam taki problem ze cały czas mam kursor w postaci klepsydry tylko na tej stronie niewiem co jest tylko tu kursor nie wraca do postaci strzałki tajk mam w win 7 home premium a zapomniał bym przeglądarka naj nowsza po aktualizacji prosem o pomoc
bos_kg
 
Posty: 8
Z nami od: 28 grudnia 2011, 16:26

Odp: Na stronie nk cały czas mam kursor jak klepsydra zajęty

Postautor: Tomek » 16 kwietnia 2013, 11:47

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:20.0) Gecko/20100101 Firefox/20.0

1. a o znakach interpunkcyjnych słyszałeś? Przecież tego słowotoku nie da się w żaden sposób zrozumieć... Pomijam już literówki.
2. To jest forum oficjalnej wersji Fx. Używasz wersji zmodyfikowanej, więc za nią nie możemy odpowiadać - próbuj na stronie autora tej wersji szukać pomocy. Sprawdź na oficjalnym Fx, pobranym ze strony www.firefox.pl, czy problem dalej występuje. Jeśli dalej występuje - sprawdź przy wyłączonych dodatkach. Spróbuj także zresetować Fx (Firefox-Pomoc-Informacje dla pomocy technicznej-zresetuj program Firefox)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda
Tomek
Moderator
 
Posty: 9041
Z nami od: 19 sierpnia 2004, 06:52


Wróć do Inne

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], dexter, Google [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: