MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Zgłaszanie postów, blokowanie userów

Archiwum wszelkich postów, które zostały usunięte z innych for (również dowody prób zakłócania pracy)

Moderator: Pomocy?!

Zgłaszanie postów, blokowanie userów

Postautor: user2345 » 09 sierpnia 2017, 10:17

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:55.0) Gecko/20100101 Firefox/BDDF

Ściana płaczu widzę, kółko wzajemnej adoracji, kącik do ironicznego naśmiewania się, pomówień i prowokacji, jeden wątek wam nie wystarczył, pomimo, że sprawa już dawno zakończona, dalej rozgrzebujecie stare rany, robicie z igły widły, robicie więcej zamieszania, bałaganu niż on, bo on odpuścił, a wy dalej nie, przeżywacie jak mrówka okres, żal.pl
user2345

Odp: Zgłaszanie postów, blokowanie userów

Postautor: dexter » 09 sierpnia 2017, 10:33

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:57.0) Gecko/20100101 Firefox/57.0

Bądź mężczyzną i podpisz się swoim nickiem. I tak user agent cię wydał.

Miej też trochę godności i nie wspominaj o pomówieniach, bo wciąż w pale mi się nie mieści, cóżeś mi nawypisywał na priva.
dexter
Moderator

Z nami od: 02 października 2004, 21:30

Postautor: user2345 » 09 sierpnia 2017, 16:31

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:55.0) Gecko/20100101 Firefox/675B

Nie płacz już, idź poskarż się mamusi, może cię przytuli i pogłaska, widzę, że twoja latarnia intelektu nie świeci zbyt jasno, nie pisz o godności, bo waszą widać w tym wątku, w którym jesteście zapewne mężczyznami, a pomówienia to u was na porządku dziennym, więc też nie wspominaj, żeby o nich nie wspominać, bo zalatuje wykręcaniem się i hipokryzją, która też u was leje się strumieniami, ha ha, ciekawe co jeszcze wymyślisz, ale cokolwiek to będzie to nie ma sensu tego słuchać, nie chce mi się odkręcać, bo wy tylko na to czekacie, po co ten wątek, żebyście pajaców strugali, ha ha. Pa pa i nie interesuje mnie co tu za głupoty będziecie wypisywać i naśmiewać się, życzę udanego Monty Pajtona beze mnie, nie wkręcicie mnie w to, nie będę się tym nawet przejmował, pośmieję się trochę, papa. :lol:
user2345

Postautor: user2345 » 09 sierpnia 2017, 18:53

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:55.0) Gecko/20100101 Firefox/6E81

A co ci ten osobnik robi złego w tym wątku i kto tu kogo zaczepia? Bo sprawa już dawno zakończona i jak widać to twoi koledzy go tu zaczepiają, więc nie bądź bezczelna, i blokuj to sobie lepiej siebie samą i swoich kolegów, nie rozumiesz, że on sobie już odpuścił, nawet napisał tu: viewtopic.php?p=239738#p239738

marcinoo pisze:nie zamierzam z tobą wchodzić w zbędną polemikę, czepiać się ciebie czy coś, albo szukać swady

Więc czep się tramwaju, jeśli ktokolwiek jest w tym wątku do zablokowania to ty i twoi koledzy, twoja wyrachowana bezczelność jest przerażająca, ale ja wiem, że celowo prowokujecie, he he. Po prostu zamknijcie japy na temat tego osobnika, albo w ogóle ten wątek to będzie spokój.
user2345

Postautor: beata072 » 09 sierpnia 2017, 19:01

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:49.0) Gecko/20100101 Firefox/49.0

Mój post nie był skierowany do ciebie, więc nie wiem z jakiej racji w ogóle udzielasz się w tym wątku i wtrącasz w czyjąś rozmowę, do której nikt cię nie zapraszał. Skoro gardzisz kobietami, to po co w ogóle się do nich odzywasz? Dokładnie to samo mogę napisać tobie - idź czep się tramwaju, a nie moich tematów i postów.
Trzeba nie mieć żadnego honoru, aby dyskutować z osobą, którą się pogardza i pchać się tam, gdzie cię nie chcą.
beata072

Z nami od: 27 lutego 2010, 04:18

Postautor: user2345 » 09 sierpnia 2017, 19:55

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:55.0) Gecko/20100101 Firefox/DCDF

Beata, co z tego, że nie do mnie, a musi być do mnie, żebym mógł zabrać głos? To przecież publiczny wątek, a nie Twój prywatny, żebym musiał mieć specjalne zaproszenie od Ciebie, z resztą piszę w nim tylko dlatego, bo dexter i Ty prowokujecie tego osbonika na nowo, pomimo, że sprawa została zakończona, więc dlaczego chcesz blokować kogoś kto odpuścił, nikt Cię już nie zaczepia, no chyba, że dexter i Ty szukacie zemsty, pa pa. Beato :)
user2345

Wróć do /dev/null