MozillaPL.org - polskie centrum Mozilli

Główne menu:

Firefox i nowy Youtube

Dyskusje na temat standardów WWW i zgłoszenia stron niedziałających poprawnie w przeglądarkach z rodziny Mozilli (w tym Mozilla Firefox)

Moderator: Pomocy?!

Firefox i nowy Youtube

Postautor: Skubol » 23 września 2015, 17:17

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:40.0) Gecko/20100101 Firefox/40.0

Witam, jest taka sprawa mam najnowszego FF i chcę korzystać z nowego YouTube ale tutaj pojawia się problem a mianowicie: do pewnego momentu tzn. jeszcze kilka dni temu wszystko był ok ale teraz znowu ten sam problem (miałem to wcześniej ale sam się naprawiło) chcę co obejrzeć na YT dźwięk ok ale brak wideo. Próbowałem już wszystkiego odinstalowanie FF i flash playera, czyszczenie CCleaner+Odkurzacz, usuwanie folderów, ponowna instalacja i nic jestem w kropce (dziwiło mnie też to że po usunięciu folderu FF + czyszczenie i ponownej instalacji nawet na innym dysku wszystkie dodatki i wtyczki znowu były z automatu w FF nawet zakładki). Znalazłem jakiś dodatek flash player coś tam ale wtedy nowy YT nie działa wywala mnie do starego i jak filmik jest w rozdzielczości 360p i włączam pełny ekran to okno Yt jest w tej rozdzielczości. Czy może mi ktoś z tym pomóc.
Skubol
 
Posty: 8
Z nami od: 17 stycznia 2015, 11:18

Odp: Firefox i nowy Youtube

Postautor: Mirek » 04 października 2015, 22:51

Przeglądarka: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64; rv:41.0) Gecko/20100101 Firefox/41.0

Taka reinstalacja nie usuwa plików użytkownika - profil jest winnym miejscu - i może zacznij właśnie od założenia nowego profilu: https://support.mozilla.org/pl/kb/Profile
albo przynajmniej sprawdzenia w Trybie awaryjnym.
Mirek
Moderator
 
Posty: 2156
Z nami od: 09 sierpnia 2007, 20:37


Wróć do Standardy WWW i źle działające strony

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

Przejdź do powiązanej strony

Nawigacja:

Stopka: